Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám gyorsan elmulasz...

Hogyan tudnám gyorsan elmulasztalni, késlelteni a menstruációmat?

Figyelt kérdés
Éjszaka megjött,nem számítottam rá,mert még nem állt be és az utolsó április 1-7-ig volt meg! Jövőhéten mennék strandra a barátaimmal...Hogyan tudnám gyorsan elmulasztani? Én azt hallottam,hogy a hidegvíztől elmúlik,legalábbis a barátnőmnek attól múlt el. SEGÍTSETEK!

2013. júl. 21. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor hideg víz :) (ha bejön írd meg )

Amúgy sehogy.

2013. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mozogj sokat,attól erősödik a vérzés,és valószínűleg hamarabb vége lesz.
2013. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elmúlasztani nem lehet..

hideg víz? sose hallottam róla..attól max nem fog belőled ömleni a vér..


mozgás talán még megoldás lehet..nem tudod jövőhétvégére tolni a strandolást?? addig csak elmúlik :)

2013. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem szokott belőlem őmleni,csak a 2.-nap esetleg a 3.-dik nagyon gázos,de amúgy nem. Átlagosan 7 napig tart,de utolsó 2-3 nap már alig van meg. :) Már lezuhanyoztam jéghideg vízben,raktam hideg vízes borogatást,nem sokára kiderül,hogy használt-e,vagy sem. :)
2013. júl. 21. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem azonnal hagyd abba ezt a hidegvizesést, borogatást! olyan felfázás lesz belőle, hogy utána mehetsz az urológiára.

Inkább igyál citromos vizet az ősszehúzza az ereket.De nem hiszem hogy bármivel is el lehetne mulasztani ha már megjött.

2013. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem volt nagyon hideg vizes és használt. Nem úgy ahogy vártam,de használt :)
2013. júl. 22. 13:26
 7/7 anonim válasza:
Ezt nem lehet gyorsan elmulasztani.. Ha jovohetig nem mulik el, akkor rakj be egy tampont, amig strandolsz.. Ennyi.
2013. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!