Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb? Fertőzés? LENT!

Méhszájseb? Fertőzés? LENT!

Figyelt kérdés

Nem olyan rég alhasi fájdalmakkal és folyással mentem el nőgyógyászhoz, kiderült, hogy trichomoniézis(ostoros egysejtű bakteriális) fertőzésem van, én és a párom is beszedtük a gyógyszereket, de most, erre rá egy hónappal amikor együtt vagyunk gyakran aggasztó barna folyásom van órákig az együttlét után is, illetve közben is. De az is előfordul hogy sima fehér színű folyásom van és órákig betétet kell hordanom az együttlét után, így már lassan élvezhetetlen lesz a dolog.


Okozhatja ezt méhszájseb ami az előző fertőzésemtől alakult ki? Vagy mi lehet? Nagyon aggódunk!

L/21



2013. júl. 21. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Méhszájseb okozhat gyakori folyást.

El kell menni orvoshoz, hogy fagyasszák le.

2013. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez mennyi időt vesz igénybe és hogyan csinálják?
2013. júl. 21. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésedre nem tudok válaszolni sajnos, nekem nem volt ilyen, csak hallottam róla, meg felmerült nálam is, de nem volt szerencsére.
2013. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!