Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat...

Első nőgyógyászati vizsgálat olyan érzés mint az első szex?

Figyelt kérdés
A feszítő érzésre gondolok, és nem kérem a szex-es kommenteket hogy mi fáj mi nem, a nőgyógyászati vizsgálatra vagyok kíváncsi mert nagyon félek.

2013. júl. 23. 08:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem szokott fájni a nőgyógyászati vizsgálat és az első sem fájt.

Az első szex viszont igen.

2013. júl. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Minimális feszítő érzést fogsz érezni, mert egy műszert be fog helyezni a hüvelyedbe, amit ott kicsit szétnyit hogy belásson a méhedhez. De egyáltalán nem fájdalmas. Amit még esetleg érezhetsz kicsit, hogy a méhszájat megkapargatja egy pálcával (kenetet vesz) ez a méhnyakrák szűrés. Majd utána kiveszi a műszert és ujjal is megvizsgál egyik kéz ujjai a hüvelyben másik a hasadon, hogy minden rendben van-e. Ennyi lesz a vizsgálat, nem több, mint 3 perc.
2013. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se fájt,viszont ismerek olyat,akinek még mindig fáj,pedig van szexuális kapcsolata már évek óta. Mindig fél mikor nőgyógyászhoz kell menni. Nem egy felhőtlen,izgalmas dolog sztem se,de nem a fájdalom miatt,hanem csak úgy a gondolat,h ki vagy szolgáltatva. Ne félj,annyira nem fog fájni,h belehalsz,max kellemetlen lesz,de csak neked az,m gondolj bele,h az orvos hány olyat lát naponta.
2013. júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de tartok picit az egésztől. Főleg attól hogy mit fog mondani ha szólok hogy fáj.
2013. júl. 23. 08:39
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok még azt elfelejtettem, hogy orvos és orvos keze között is nagy különbség van. Van aki durvábban vizsgál, van akinek észre sem veszed, annyira ügyes keze van. Próbálj olyanhoz menni, akinél már más volt (pl. anyukád odajár), és jó a vélemény róla. Nagyon nem mindegy kihez kerülsz!
2013. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A műszeres vagy a két kezes vizsgálat kellemetlenebb?
2013. júl. 23. 08:56
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem olyan lesz, mint a szex. A vizsgálat nem fáj annyira, teljesen más érzés, viszont sokkal kellemetlenebb (nem csak az első). Főleg a műszeres.
2013. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a két kezes, de csak a tudat miatt, hogy egy idegen nyúlkál benned. A műszerek meg mégiscsak műszerek.


De igazából egyetlen esetben fájhat, ha rástresszelsz és begörcsölnek az izmaid. Mert akkor azt nyilván nagyon feszíti a vizsgálat. Olyan, mint az oltásnál, annak fáj nagyon, aki fél és ráfeszít. Szóval csak lazíts és nem lesz semmi gond.

2013. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szex nem fájt, a nőgyógyászati vizsgálat meg nagyon. A feszítő érzés igen, olyan, de egyébként meg sokkal rosszabb. A kacsa fájt, meg a kézzel való vizsgálat.

De nem kell félned, nem tart sokáig, ha ügyesen ellazítom magam, nekem sem fájt volna. :)

És akármi miatt is szeretnél menni, hidd el, megéri!

2013. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Teljesen más érzés, mint az első szex. Hiszen vizsgálat alatt nem nedvesedsz be, hanem agyon síkosított dolgokkal vizsgálnak.
2013. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!