Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket ott lent. Mit tegyek?...

Viszket ott lent. Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
Mar van nehany ilyen kerdes, de egyik sem iranyitott el. Az a helyzet hogy este szokott inkabb, de nagyon. Sokszor nem tudok aludni sem tole. Csak nehany napja van ez. Nogyogyaszhoz nem tudom hogy mehetnek el, anyukam folyton dolgozik meg beszelni sem tudok vele.

2013. júl. 23. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy egyfolytába... Próbáld meg megbeszélni vele hogy együtt menjetek el.
2013. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
ott lent a talpad ?
2013. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Dalmuskahh Hercegnőő válasza:
4%
Vakard meg!
2013. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászhoz egyedül is elmehetsz, kéne is minél előbb. Valószínűleg összeszedtél valamilyen fertőzést (ez kb. bárhol megtörténhet, suliban a vécén, uszodában, stb.), amit minél előbb ki kell kezelni.

Ne aggódj, mindenkivel megesik az ilyen, anyukáddal se kell sok idő, ha hazajön, két perc alatt meg tudja mondani, mit tegyél, mikor hova tudsz menni, el tud-e kísérni.

De amúgy egyedül se gáz. Én is ennyi idősen voltam először, és egyedül mert kollégista voltam. A váróban tövig rágtam a körmöm, de a doki nagyon rendes volt, a vizsgálat pedig gyors, és utána két nappal már kutya bajom se volt :) Nem érdemes húzni a dolgot :)

2013. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem váltottál véletlenül tusfűrdőt? Ha fürdés után viszket lehet allergiás reakció.

Vagy ha túl sokat használsz belőle, az nagyon kiszáríthatja ezért viszket.

2013. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyedül is mehetsz nőgyógyászhoz, de mindenképpen el kell menned, mert megfelelő kezelést csak ő ajánlhat!
2013. júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az "ott lent" elég tág fogalom..lehet akár bélféreg is, ez esténként mászik elő a végbélből és hüvelytájon is elég erős viszketést okoz. Egy szem tablettával gyógyítható. Tehát ha a székletedben egy centinél kisebb fehér férgek vannak, akkor ez is lehet a viszketés oka. Mindenképpen menj el orvoshoz, akár egyedül is. Hozzánk nagyon sok 13-14 éves jár már szülő nélkül.
2013. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, foleg a negyediknek. Csak van meg egy gond: holnap megyunk nyaralni, ma nincs itthon anyukam, nem is tudom kihez szokott jarni. Vegkepp tanacstalan vagyok.
2013. júl. 23. 09:16
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem valtottam tusfurdot.
2013. júl. 23. 09:19
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Akkor két megoldás van (merthogy ha holnap nyaralni indultok, akkor ma mindenképp el kell menned).

Hívd fel anyukád és mondd el neki a dolgot és kérdezd meg, ő kihez jár.

Vagy menj be az sztk-ba (személyi igazolvány, lakcímkártya, taj kártya!) és menj be az első dokihoz, aki fogad.

Ettől még a későbbiekben természetesen ahhoz mész, akihez akarsz, de ez most sürgős. Főleg azért, mert ha netán olyan helyre mentek, ahol fürdeni is lehet, ha nem kezeled előtte ki magad, te fogsz mindenkit összefertőzni.


Igazából hívd fel anyukád, aztán menj be az sztk-ba szerintem. Így azért ő is tudja, mi a helyzet.

2013. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!