Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 eves lany vagyok.1,5 eve...

14 eves lany vagyok.1,5 eve menatrualok. Csutortokon, penteken, szombaton, vasarnap ilyen kremes meg gumos feherfolyasom volt. Tegnap mar barna folyas ma meg semmi. Ezekbol az 'adatokbol' ti mire kovetkeztettek mikorra varjam?

Figyelt kérdés
Vasarnap megyek nyaralni.Nem lenne jo ha pont akkor lwnne meg, legalabbis egwsz heten ne. Ha egy-ket napot van meg ott az nem baj na de egesz heten?! Ha megis akkor szerintetek merjek tampont hasznalni?

#menstruáció #tampon #menzesz #fehér folyás. barna folyás
2013. júl. 23. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
A sűrű, darabos fehérfolyás hüvelygomba, ami a barna folyást is megmagyarázhatja, hiszen a nőgyógyászati fertőzéseknek ez lehet az egyik kísérője, vagy ha feszül, húzódik, fáj a melled, akkor peteérésed van, az is okozhatja. De már ne haragudj, nem voltál még nőgyógyásznál, hogy ezeket nem tudod?
2013. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan már miért kellett volna egy 14 éves lánynak nőgyógyásznál járnia?????
2013. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bocsanat rosszul irtam nem gumos hanem gumis ilyen nyalkas. De ma is kremes van csak reggel meg nem volt semmi.Szerintetek mikor fog megjonni? eredetileg augusztus 2.-an kene de mindig hamarabb jon van h 9 nappal van h 4 nappal euert nem tudom:( szerintetek? a segitseget elore is nagyon nagyob koszonom<3
2013. júl. 23. 13:37
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Kedves második! Hogy miért? Egyrészt egy felelősségteljes szülő az első menstruáció után elviszi a gyerekét nőgyógyászhoz és onnantól a rendszeres szűrővizsgálatra. Nem csak akkor kell nőgyógyászhoz menni, ha terhes vagy. Hogy miért? Olvasd el amit a kérdező ír. Másfél éve menstruál és fingja nincs mitől van barna folyása, valószínűleg a megfelelő higiniére se lett megtanítva hiszen, a végbél felőli szennyeződésekből hüvelygombát előidéző gyulladás jöhet létre. Lehet hogy a kérdező ételallergiás, ha a szülei elvinnék nőgyógyászhoz, beutalná vérvételre, és lehet, hogy egy későbbi, most még lappangó rohamot meg lehetne előzni vele. Vagy talán azért, mert fertőzés van a hüvelyében, és az a legnagyobb baja, hogy tud e pancsolni a nyaraláson és nem az, milyen szövődményei, vagy egyéb kellemetlen tünetei származhatnak belőle, vagy az, hogy közölje otthon, hogy vigyék el orvoshoz és javasoljon neki, valami gombaölőt. Nos mindössze ezért fontos.
2013. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Kedves Kérdező! Mint mondtam lehet peteérésed van. Ha fáj, feszül, érzékeny a melled, ez elég valószínű, tehát ettől lehet barna folyásod. Barna folyásod lehet a hüvelygomba egyik mellékhatásakén is, viszont akár gumós, gumis vagy akármilyen a sűrű fehér folyás az hüvelygomba. Patikában kapható krémmel és hüvelykúppal kezelhető. Ez elég büdös és kellemetlen érzés lesz odalent. Ha elhanyagolod önmagadtól leszel egyre büdösebb odalent. Szüleid meg igazán elvihetnének orvoshoz, aki felvilágosít, hogy előzd meg az ilyen kellemetlenségeket. A másik, hogy hüvelygombád van és meg is fog jönni, szóval nem nagyon kéne úszkálnod, hiszen a standon, tengerparton, Balatoba mindenki belesz..ik, meg belehugyozik és ebbe ártatnád a nemi szervedet. Hogy mikor fog megjönni, azt mi nem tudhatjuk, ha eddig rendszeresen jött meg nem hiszem, hogy ez után másképp lenne.
2013. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

Minek vinné el az első mensi után???

Ne beszélj már ilyen sületlenségeket!

2013. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%

Ne írjatok már ilyeneket, hogy első mensi után nőgyógyászhoz kellene menni?

Honnan vetted ezt?

2013. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
A háziorvostól. És láss csodát, nem is voltam olyan sötét mint a kérdező...Megkaptam tőle minden felvilágosítást, amit otthon nem mertem vagy kínosnak éreztem megkérdezni.
2013. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy hüvelygombám lenne, mert se nem viszket se nem büdös se nem sárgás vagy zöldes a fehérfolyásom. A fehérfolyásom olyan mint mindig volt mióta élek ilyen. És hogy őszinte legyek azt sem tudom hogy milyen a barnafolyás. Csak gondolom hogy az mert a bugyim a nap végére ilyen krémes színű lett. Szerintem nincs hüvelygombám, szerintetek? nektek mikor folyásotok van olyankor a nap végére milyen színű a bugyitok ott abban a ontban?
2013. júl. 23. 18:37
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyebkent minden honapban ez van. Meg ahogy az elso valaszolo mondta tenyleg feszult a mellem mult heten nagyon csak azt hittem h az azert van mert jo de akkor lehet h a peteeres miatt van. Amugy akkor kb 14 nap mire megjon?
2013. júl. 23. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!