Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Miért nem jön meg?...

Segítség! Miért nem jön meg? FONTOS

Figyelt kérdés
Szóval még májusban jött meg elősször a menstruációm és azóta már 9 és fél hét telt el és semmi.. Mikor megjött akkor egy kicsivel több mint egy hetet tartott szó szerint ömlött most meg semmi.A hasam se fáj , bár akkor se fájt, de normális ez ?! 14/l

2013. júl. 24. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, mert mivel most jött meg először idő kell, amíg beáll. Kb. 2-3 ÉV mire rendszeresnek kellene lennie.Mindenki más.Van akinek már most ilyenkor is elég rendszeres, van akinek még 4 év után is rendszertelen. Egyszóval most még nem gond :) Kitartás!
2013. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 hónapot várhatsz. Ha novemberig sem jön meg a következő menstruációd, akkor érdemes orvoshoz menni. Addig ne aggódj!
2013. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Nekem az első,úgyanígy volt,hogy 9 napig tartott,szinte olyan volt,mintha pisiltem volna és ezután,93 nap múlva jött meg.Mindenesetre,ha októberig nem jön meg,akkor érdemes orvoshoz menned!
2013. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj, szerintem minden rendben lesz, csak meg nagyon rendszertelen az elejen. Van akinek, csak az elso utan 6 honap mulva jon meg. Nekem peldaul a legelso megjott Oktober 19-en, a masodik viszont csak Januar 4-en. Tehat meg ne aggodj!:)
2013. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Mindern ok veled, ne izgulj!

Majd 17 éves korodra kell beállnia rendszeresre.

Nekem több mint 8 hónap kimaradt, viszont utána szabályos lett.

2013. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

várj még max 3 hónapot.


csak úgy mellékesen: hányadikán jött meg? :)

2013. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat :> utolsó: május 15-én.
2013. júl. 25. 11:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!