Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már veletek ilyen...

Előfordult már veletek ilyen menstruációs, , zavar"? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés

A segítségeteket/tanácsaitokat kérném. Július 4-én megjött a menstruációm, pont időben. Az első két nap erős volt (7 napos vagyok), majd harmadik napon alig volt valami, aztán megint rendben volt minden és 11-én elmúlt. Az érdekes az, hogy 18-án elkezdtem barnázni, 19-ére meg is jött újra. Ezúttal kínzó fájdalmakkal, szúr és a hasam alja nagyon fáj, így a hetedik napon is. Már 11 éve menstruálok és 7 éve beállt, mindig pontosan 29 napra jön meg. Fájdalmaim sosem voltak, max az első napon, de az sem volt soha vészes. Ezúttal viszont még ma is nagyon fáj, pedig azt veszem észre, hogy végre elmúlt… Vagy újra meg fog jönni? A fura az, hogy az 1. mensim is megszokott mennyiségű volt, nem is aggódtam. A 2. mensim az első 3 napban meglepően sok volt és még így a ,,vége” felé is! Azt hittem sosem fog elmúlni!


Mi lehet az oka? Egyáltalán nem vagyok stresszes, gyógyszert nem szedek és a párommal rendesen védekezünk. Sosem volt semmilyen menstruációs zavarom. Most viszont nagyon aggódom, már mindenféle betegség megfordult a fejemben. Történt már veletek hasonló?


Péntekre kaptam időpontot az orvosnál, de már nagyon ideges vagyok, ezért is kérdezlek titeket..hátha volt már valakinek hasonló panasza. Van okom aggódni? 23/L



#menstruáció #menstruációs zavar #kétszer menstruáltam
2013. júl. 24. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes, nekem volt hasonló, ott az első gyenge volt, két nap semmi, majd újrakezdte. Felfázás.

Ne idegeskedj, attól is fokozódhat a fájdalom. Lehet valami egyéb ok is, hirtelen fogyás, hormonháztartás felborulása, fertőzés. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. A doki majd elvégzi a vizsgálatokat és megmondja.

2013. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bízom benne, hogy nem lesz semmi baj,már nagyon várom a pénteket.
2013. júl. 24. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!