Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, van akinek hasonló a...

Lányok, van akinek hasonló a menstruációja, vagy ez probléma?

Figyelt kérdés

19 elmúltam, majdnem 14 voltam mikor először megjött. Azóta sem állt be, folyton késik kb egy hetet, de legalább 4-5 napot. (bár pár hónapja 2 nappal hamarabb jött meg)

Illetve nekem kitart egy hétig is. Sokaktól hallottam hogy 3-4, max 5 nap, és el is múlik. Nekem ha pl hétfőn megjön, akkor következő hét hétfőn még tisztasági kell, mert barna folyásom van. Ma vagyok a 6. napban és még vérzek rendesen. Nem nagyon, mint az elején, de van még.

Ez normális? Van még akinek ilyen?

Ja, és nem voltam még nőgyógyásznál, tudom, ideje lenne már..


2013. júl. 26. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha állandóan ugyanannyit késik, akkor nem késik, hanem csak nem 28 napos ciklusod van.

Az 1 hét az nem baj, 10 nap a max, ami lehet.

2013. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt, hogy többet késett, előfordult hogy 2 hetet is. De átlagban 1 hetet szokott
2013. júl. 26. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nalam is ez van!:( En is 13,9 eves voltam mikor megjott, de azota is rendszertelen! Nemreg voltam nodokinal es minden rendben volt. Irt fel valamit. Van, hogy 39 napra jon meg, es utana nem is szamitok ra, azt tessek megjott 32 napra. Szovel nalam eleg kiszamithatatlan!:(:/

18/L

2013. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, most kb engem írtál le, csak én 17 vagyok, és 12 évesen jött meg. Nekem sem állt még be, mindig késik.. nem sokat, de min. 1 hetet mindig. Én is most járok a 6. napban, szerintem kb 2-3 napig lesz még meg, így szokott.

Egyszer 2 hétig volt meg, akkor elmentem a nőgyógyászhoz. Semmi okosat nem tudott mondani, meg sem vizsgált.

2013. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mindig késik, akkor nem késés. Nem mindenkinek 28 napos a ciklusa.
2013. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!