Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kedvesemnek nem régóta de...

Pbbazsika kérdése:

A kedvesemnek nem régóta de nagyon fáj a hasa és nem egyszer hányt már tudnátok segíteni? Hogy legalább enyhüljön? és hogy mitől lehet ez most?

Figyelt kérdés
kérlek segítetek vagy tanácsot adjatok nekünk. kérlek titeket. nagyon aggódom érte

2013. júl. 28. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl orvos. Szerintem egyszerübb lenne, mint itt tippelgetni....
2013. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is gondoltam már rá. de a szüleit se akarja megieszteni. ezért kérdezem elöbb a ti véleményetek, ha semmi okos nem jön össze, akkor marad az orvos. :S
2013. júl. 28. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
ezer oka lehet, pl gyormorrontás. Biztosat csak orvos tud mondani. Menjen el a körzetihez, nem kell hozzá szülői kiséret.
2013. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarja a szüleit megijeszteni, ezért mi itt találgassunk napokon keresztül, miközben lehet, hogy súlyosbodik a probléma. És akkor ugye nem fognak jobban aggódni a szülők, hogy a kislányuk miért nem szólt előbb. Ezt nem gondoljátok komolyan ugye?
2013. júl. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!