Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » FLUCONAZOLE-Q PHARMA tablettár...

FLUCONAZOLE-Q PHARMA tablettáról vélemények?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász írta fel, mert fertőzésem van. Javasolta, h a párom is szedje. Ma megyek a gyógyszerért, az érdekelne, hogy aki ismeri, esetleg használta, annak mi a véleménye? Nincs különösebb tünetem azon kívül, h néha fájt az együttlét. De azért érdekel, hogy mik a tapasztalatok! A válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. júl. 29. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szedtem már.

Elmúlott a fertőzésem a szedés alatt.

2013. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem a doki úgy javasolta, h vegyünk be egyet, tegyük fel, h ma és 5 nap múlva a másikat. Ez idő közben mi fog történni, lesz fehér folyásom?
2013. júl. 30. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ezt így kell alkalmazni.

És egy bizonyos mennyiségű folyásod fog lenni ezután is, mint ahogyan ez előtt is, mert az természetes, de nem ekkora mennyiségű és persze mindenféle más tünet nélkül.

2013. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi tünetem nincs, folyásom sincs. Csak fájt pár alkalommal a közösülés, de az elmúlt. Majd elmentem nőgyógyászhoz és azt mondta, hogy fertőzésem van, szedjük be ezt és rendbe jövök/jövünk. :) Köszönöm a válaszod!
2013. júl. 30. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!