Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » DrJuice "száj és toroköblögető...

DrJuice "száj és toroköblögető" ezüstkolloidját vettem meg hüvelygombára. Na most szeretnék vele intimzuhanyt is készíteni? (többi lent )

Figyelt kérdés

Szerintetek nem baj ha nem Feminakit intimzuhanyra való ezüstkolloidot vettem?! A gyógyszerész szt csak reklámfogás minden termékükben szinte ugyanaz van! Szerintetek?

A gyógyszerész szt csak reklámfogás minden termékükben szinte ugyanaz van! Szerintetek?

Ha valaki használta már ezt a terméket,valami vélemény? Tapasztalat? (ja és voltam 1000 orvosnál..1000 gyógyszert kipróbáltam,egyik sem használt,szóval okoskodók kíméljenek!) Köszi a válaszokat


2013. júl. 30. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet kiirtani a hüvelyflórát. A normál flórát kell helyreállítani, ennek megzavarásától lesz valaki gombás (mivel a gomba normálisan is ott él).
2013. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ha már kiirtásról van szó..sztm már rég kiirtottam a pevaryl kúp és társaival..és közben nem hatott semmit! szóval sztm nekem már teljesen mind1. vettem már vagilacitot ,de amíg a gomba fenn áll nem tudom használni. és kiirtani meg ki kell vmivel a gombát,ha már egyszer semmi sem használ! :/
2013. júl. 30. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:

A normál flóra része, ezért visszajön. A jó baktériumokat is meg kell mellé erősíteni, amelyek el tudják nyomni.


Orvossal konzultálva ilyenek szoktak menni (ez a rész nekem nem szakmám, csak a jóbaktériumok):


A normális hüvelyflóra megbontását eredményezheti a széles spektrumú antibiotikumok alkalmazása (1-2 hónapra lényegesen lecsökkenti a lactobacillusok számát), a spermicid fogamzásgátló szerek lecsökkentik a hydrogénperoxidot termelő lactobacillus törzsek számát. Ezen kívül még számos tényező, például az intim higiénia eltúlzása is befolyásolhatja a hüvelyi védelmező mechanizmust.

Ugyanezek a negatív hatások befolyásolják a hólyag védekező rendszerének a működését, és így visszatérő hólyaggyulladást és egyéb kellemetlen vizelési panaszokat okozhatnak. Ma már számos tudományos vizsgálat bizonyította, hogy a hüvelybe juttatott bizonyos lactobacillus törzsek segítik a hüvely-, és a hólyaggyulladások kezelését, és csökkentik a visszafertőződés előfordulásának gyakoriságát.


Számos lactobacillus törzset vizsgáltak és került klinikai kipróbálásra. Ezek közül elsődlegesen a Lactobacillus casei-t tartalmazó hüvelykapszulákkal végzett vizsgálatok bizonyították előnyös hatását.


A Protexin Gynophilus - amely ezt a törzset tartalmazza - már Magyarországon is kapható készítmény.


A Gynophilus 14 db. Lactobacillus casei-t tartalmazó hüvelykapszulából áll.

Mikor javasolható a Gynophilus hüvelykapszula alkalmazása? Minden olyan esetben, amikor a cél a hüvely felbomlott védekező rendszerének a visszaállítása.


Higiénes szerek okozta hüvelyi panaszok

Antibiotikus kezelés alatt és után

Különböző hüvelygyulladások kezelésének kiegészítése, a visszatérő fertőzés megelőzése

Hüvelytampon okozta panaszok csökkentése

2013. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én ezt értem..mind szép és jó. de ha még a fertőzés fenn áll akkor nem hiszem hogy sokat ér a "flóra visszaállító" vagy csak én gondolom így? mert ha ez így lenne..akkor az orvosok miért írnak fel mindenféle gombaölő szereket? kencéket..?!
2013. júl. 30. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb orvos nem gondolkozik komplexen és felületes. Hányszor mondták neked orvosok, hogy antibiotikum-kúra után probiotikum kell?
2013. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy sem...én ezért nem bízom az orvosokban mert csak a gyógyszer gyógyszer,,,és én meg már teljesen tönkrementem. folyásom nincs,csak viszketés a húgycsőnél és a szeméremtestnél! és egyszerűen fogalmuk sincs h mi bajom..egyszerűen felháborító már..ezért kezdeném el ezt az e.kolloidot..akkor szerinted elég ha csak vagilacitit felteszem?!
2013. júl. 30. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ebbe így nem szólok bele, nem írhatom felül amit az orvos javasol. Ami feltehetően jó (de ha konkrétan rákérdezel egy jobb orvos azért elmondja mit gondol) ha gyógyszer, és később egy flórahelyreállító.
2013. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!