Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vagilact hüvelykúp felszívódik...

Vagilact hüvelykúp felszívódik vagy kifolyik? Holnap megyek reggel nyolcra nőgyógyászhoz és nem tudom h feltegyem e?!

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2013. júl. 30. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd be, hanem vidd magaddal és ha nagyon kell a rendelés után... bár én inkább akkor tenném fel ha hazaértem. Amúgy nem tudom kifolyik-e.
2013. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy én sem..mert hát az elég gusztustalan látvány ha darabokba jön ki..:/
2013. júl. 30. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha panaszod van, miért nem várod meg inkább mit ír fel az orvos?
2013. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert,már írt fel kedves válaszoló/kérdező..csak szokás szerint szart sem ért..és hnap megyek vissza. a gyógyszerész pedig javasolta ezt.és mert jövőhét szerdán megyek nyaralni repülő lefoglalva..na most ebből az egy hétből meglesz négy napog szóval teljesen elvagyok keseredve ..már mindent kipróbálnék csak múljon el ez a rohadás..
2013. júl. 30. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Vagilactot használom. Délután gyógyszertári tejsavval szoktam irrigálni a savas pH megteremtésére és utána 2 órával teszem fel a kúpot.

Nem szívódik fel mind és igen ilyen darabosan bent marad.

2013. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. dehát ez a kúp nem elég számodra? vagy miért irrigálsz annyit? sztm nem tesz jót akármivel irrigálsz én nem akarok beleszólni csak engem annyi nőgyógyász lebaszott már ezért...bár ahány nőgyogyó annyi módszer :/ sajnos..
2013. júl. 31. 07:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs, nem használom rendszeresen. Nekem olyan gondom van, hogy van egy 5 cm myomám és ezért / meg egy kis sárgatesthormon elégtelenségem is/ hosszabb ideig vérzek. Régebben 5-6 nap alatt letudtam az egészet, most pedig 8-10 napig is eltart. Igaz az utolsó 5 nap csak ilyen barna maszatolás. Ez viszont megváltoztatja a hüvely pH-t. Ezért a menzesz megszűnte után 2 nappal szoktam 2-3 napig ezt csinálni és azóta nincs se húgyuti se hüvely problémám. A tejsavat azért használom mert ezzel megsavasítom a hüvely pH- t, 2 órát fenn vagyok, csinálom a dolgom. Ami akar kifolyik és lefekvéskor felteszem a Vagilactot . Így úgy gondolom jó miliőt teremtek a "jó" baktériumoknak, akik így tudnak szaporodni.

De ezt a pár napot így csinálom lassan 5 hónapja, nekem bevált. Előtte a menzesz elmúltával mindig jött ilyen bakteriális hüvelygyulladás tünete. Mindig ,mintha nedves lettem volna, olyan tisztátalanság érzés volt. Nem volt igazán folyásom / már azt néztem, hogy mi van? - elcsöppen a vizeletem, incontinencia , teljesen ráálltam erre, már mint agyilag/. Nem volt jó érzés, munkába is tisztaságival jártam . Korábban és most sem használtam , nem kellett. A nőgyógyászati kenet vizsgálatnál is mindig kever bakteriális hüvely fertőzés diagnózisát kaptam. Kezelésképp: Dalacin krém, Klion kúp, Betadine kúp és CNS kúp. És húgyutira szájon át hol ezt, hol azt szedtem legalább 4 alkalommal.. Szóval én is kipróbáltam sok mindent. Az egyik vizsgálat után, mondta a doki hogy na majd jól visszaépítjük a hüvely flórát, ha lejárt a kezelés.

Akkor mondta, hogy tejsav és rá 2 órával protexin ginophilus. Ezt akkor végig csináltam az előírás szerint.

Most nem várom meg, hanem ahogy a menzesznek vége 2-3 napig irrigálok és kúpozok de váltottam a Vagilactra, valahogy ez szimpatikusabb.

2013. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!