Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Használjam külön?

Laura011 kérdése:

Mit tegyek? Használjam külön?

Figyelt kérdés
Pár napja hüvelygombára utaló tünetekkel küszködöm. Ma voltam nőgyógyásznál, sejtésem beigazolódott. Felírt gynazol hüvelykrémet, és dermyc kapszulát, ezt úgy kell bevennem, hogy az elsőt akkor amikor kiváltom, a másodikat pedig 5 nap múlva. Ez csak azért érdekes, mivel a krémet 5 napig kell használnom, és gondolom nem véletlen.. Az lenne a problémám, hogy most csak a krémet tudnám kiváltani...Mennyire lenne így hatékony a kezelés? (Jövőhéten kéne megjönnie, és akkor ugyebár nem tudom a krémet használni, meg szerintem a gyógyszert sem lenne szerencsés. Nem tudom, hogy befolyásolná-e....)

2013. júl. 31. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:

A kapszulát lehet használni a menzesz alatt is , a krémet nem.

Igazán jól így kombinációban hat és így erősebb a gombaölő hatás. A krémet mindenképp vedd meg, mivel jön a menzeszed. A menzesz alatt megnyílik egy kicsit a méhnyakcsatona, hogy a menstruációs váladék ki tudjon ürülni, de ugyanez úton a gomba fel is terjedhet a méhüregbe. Úgyhogy kezd el a kezelést minél előbb.

2013. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!