Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt mar vkinek hasonlo?...

Volt mar vkinek hasonlo? Esetleg tudja mi ez? Ha igen mit csinalt vele? Es tud-e vki Tatabanyan egy jo nogyogyaszt aki azonnal fogad?

Figyelt kérdés
Volt egy feleves szunet a kapcsolatomban akkor abbahagytam a fogamzasgatlo szedeset(meliane).utana mikor ujrakezdtuk huvelygyuruvel probalkoztam de elvileg attol fajt a hasam volt egy felfazasom is.utana rosszabb lett mert ha teljesen bent van akkor faj tole a hasam. Emelett kesobb jelentkeztek olyanok mint eges. Pisilesnel csip es mostanaban egyre rosszabb. Szinte minden honapban lesz egy durva pont amikor bedurran lent mivel nem vagyok nogyogyasz csak azt tudom mondni amit o szerinte elso latasra herpeszhez hasonlitott a dolog ilyen pottyok voltak a huvelyfalamon. Vett kenetet de negativ lett. Adott azert kupot meg kenocsot amitol jobb is lett. Utana megint fennt allt h elkezdodhet akkor mar meg se vizsgalt kaptam Lactofeelt. Ilyen geles bakteriumolo vagy mi. De megint kezdodik erosebb es a nyilasnal egy piros potty jelent meg. Hozzateszem nem csinaljuk durvan mert most mar egy eve szenvedek ilyesmivel. Én gombara vagy a fogamzasgatlora gyanakszom de az orvosom elvette az otletet. Raadasul a kenet se mutatott gombat. A hasi fajdalmat pedig annyival le tudta h valoszinuleg a felfazaskor a mehfalam osszenott a hasfalammal es biztos attol faj.

2013. aug. 1. 08:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es azt meg hozza kell tennem a partneremet egyszer se kezelte.
2013. aug. 1. 08:15
 2/3 anonim ***** válasza:
másik doki?
2013. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretnek valtani azert is kerdeztem h ismere vki Tatabanyan jo orvost
2013. aug. 1. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!