Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen bajra utal az, ha...

Milyen bajra utal az, ha valakinek a vérzése darabos?

Figyelt kérdés

Az anyukám amikor először megjött nekem, (11 voltam) mondta, hogy ha iylen van, akkor szóljak neki, de mivel a mi családunkban ezek majdnem tabunak számítanak az érzelem kinyilvánítással együtt, nem mertem szólni neki amikor volt.

Úgy emlékszem, hogy többször is volt, és nagyobb darabok is voltak benne, de aztán maradéktalanul elmúlt.

Elrontottam valami azzal, hogy nem szóltam? Mitől lehetett?

köszi:)


2013. aug. 1. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, néha távozhatnak darabok, ez vagy alvadt vér, vagy a méhnyálkahártyának a része, nem kell aggódni :)
2013. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez teljesen normális.
2013. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ne aggódj, ilyenkor leválik a méh faláról a nyálkaréteg, ami az előző vérzés óta épülgetett, várva a beágyazódó petesejtet. Mivel nem érkezett semmi, a nyálkaréteg szükségtelenné válik, és távozik a menstruációval :)
2013. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!