Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a feleségemet, hogy több folyadékot igyon?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés kb.fél liter napi folyadékmennyiséget iszik aminek a java üdítő.Amugy meg sokszor fáradt és ingerült,amikor meg előhozom neki a témát csak legyint.:(
2009. okt. 24. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Éjjel amíg alszik köss be neki egy liter infúziót.
2009. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tárj elé bizonyitékokat az orvosi szakirodalomból és mutass rá, mennyi bajt okozhat a folyadékhiány. Taán igy jobb belátásra fog térni.
2009. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy ingerült, hisz elengedhetetlen az idegrendszer működéséhez is a megfelelő folyadék bevitel.
2009. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Készíts neki frissen facsart leveket, vagy egy jó meleg (és ízesített) teát, (azért mondom, h ízesítettet, mert ha az a fél liter is cukros, amit iszik, akkor nem valószínű, hogy az ízetlen teát meginná), vagy főzzetek minden nap levest! Egy tányér leves kb. 400 ml, azaz majdnem fél liter! Az is folyadék.
2009. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha kívánja, inni fog. Magamból kiindulva modnom ezt. Napi fél litert ha meg tudok inni, már sokat mondok. Most, hogy babát várok, pedig muszáj lenne a sok folyadék. Így lemegy kb 2 liter naponta. Borzasztó dolog ám ez, én pl. rosszul vagyok ha innom kell, szabály szerűen hányingerem lesz.

Esetleg egy-egy kocka csoki, vagy valami csípős és sós segíthet.

2009. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor én is ezért vagyok néha ingerült? napi kb fél 1 litert ha mgiszok.
2009. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,megmutatom neki a válaszokat és talán használ.
2009. okt. 25. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!