Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a betegségek utalhatnak...

Ezek a betegségek utalhatnak erre a női betegségre?

Figyelt kérdés

az elmúlt pár hétben nem vagyok jó. alapjában pörgős vagyok aki alig alszik, mindig csinál valamit sőt egyszerre több dolgot is..

viszont az elmúlt pár hétben nagyon hamar elfáradok, alig van erőm hozzákezdeni valamihez.. ezáltal a munkámat sem úgy végzem el ahogyan azt kellene, hiszen lassú vagyok és figyelmetlen.. sokszor úgy érzem hogy mindjárt elájulok. kóválygós a fejem. meg nagyon izzadok de csak azóta mióta vannak tüneteim.. igaz meleg van, de én nagyon jól bírtam mindig is a hideget meleget.. most viszont csak úgy akár este akár napközben elkezd a homlokomról ömleni a víz, nagyon kellemetlen... próbáltam kialudni magam, több kávét inni sétálni, sportolni, de nem segít semmi.. van egy nőgyógyáaszit problémám, nem szokott megjönni hónapokig..aztán gyógyszerre visszaállítja a doki és újra megjön.. de aztán megint abbamarad.. és ez így már kb egy-két éve.. mintha nem lenne peteérésem.. viszont szeretnénk hamarosan gyereket, így meglátogatok majd egy endokinológust (ha jól írtam). de addig is kíváncsi lennék hogy esetleg ettől lehetnek ilyen tüneteim? vagy mi lehet a bajom? köszönöm előre is.. 29/N


2013. aug. 2. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress fel egy endokrinológus, lehet hormonális zavarod van. Kell oda beutaló.
2013. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vérszegénységet kizártad?! A fáradság arra is utalhat! (Bár, ha nincs vérzésed az nem lehet túl valószínű..)

De azért mielőbb irány a doki!

2013. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!