Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygomba. Csak idonkent...

Huvelygomba. Csak idonkent visket fokent reggel meg este de akkor mocskosul. Szokatpan folyast nem vettem eszre se feheret se sargat. Annyik a tunetek hogy viszket meg neha eg. Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés
Vettem Canestent Kombi Unot is a problemara feltettem mar a kupot a kremet meg mar 3-4 napja hasznalom de reggelenkent pl meg mindig elviselhetetlenul viszket..Mi erre a megoldas? Kenjem tovabb ha nem mulik doki? A masik hogy a paromnak semmi bajaom tunetmentes meg a megfertozodesem elott csinaltuk csak gumi nelkul...neki igy nem leht baja nem?

2013. aug. 3. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A tünetek nem rögtön jelennek meg,néha néhány nap is eltelik. Ha akkor együtt voltatok a párodat is kezelni kéne,mert bár a férfiaknál nincsenek tünetek,a fertőzést így is elkapják és hiába kezeld te ki magad,tőle vissza is kapod. A Canesten kúp nem biztos,h elég,ha a hét végén sem javulsz tényleg menj orvoshoz,de vidd a párodat is.
2013. aug. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen csak az a hatalmas problema hogy Edesanyam nem tzdja hogy lefekudtem a parommal mert nekem o volt az elso...es igy nagyon ehezkes elmenni...mert a tajkartyam minden nala van
2013. aug. 3. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Hm!Ez tényleg gond. De nem jó,ha nálad nincs TAJ kártya! Bármi történhet veled,amikor éppen nincs ott édesanyád és akkor utána rohangálhattok bemutatni a TAJ kártyát.Én ezt így oldottam meg a gyerekeimmel,h lefénymásoltam és náluk ott volt mindig a fénymásolat. Ha szükség volt rá,elmondták,h az eredeti otthon van,h ne vesszen el és mivel érvényes volt,amikor beütötték a gépbe,soha nem kötöttek bele,h csak fénymásolat.

Ezt csináljátok meg Ti is,ettől az esettől függetlenül is.

Most viszont menjetek el orvoshoz,akár anyukáddal együtt,az orvos nem fogja őt tájékoztatni,h nem vagy szűz:), gombát meg akár strandon is el lehet kapni. A barátod pedig aszerint,h mi a bajod kezelje magát Canesten kenőccsel,v.ha másról van szó menjen el urológiaára. Így remélhetőleg elmúlik a bajod.

2013. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugy tunik megoldodik a problemam orvos nelkul is de koszonom a valaszt!:) igen a parom tunetmentes de azert a biztonsag kedveert kenegeti magat Canestennel
2013. aug. 5. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!