Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire gáz ha egy nő még...

Mennyire gáz ha egy nő még huszon évesen sem használt soha tampont?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy akik nem szeretik a tampont azoknak pszichés problémáik vannak és azért nem szeretik feltenni... hát nem tudom, hogy így van-e, de én még sosem használtam, teljesen betét párti vagyok és ezen némely ember annyira ki tud akadni.

Van itt még olyan, aki szintén nem használt még tampont vagy használt, de inkább maradt a betét használatánál?



2013. aug. 4. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Én nem használtam még tampont,26éves vagyok és nem is szándékozom.


Nem gondolom,hogy pszichés problémáim lennének :D

2013. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Úgy gondolom, ez mindenkinek a magánügye, hogy mit használ, hülyeség ezen kiakadniuk... A betét szerintem természetesebb, bár én még kicsit fiatalabb vagyok nálatok, de én sem szándékozok tampont használni.
2013. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Én sem használom, hülye dolog. Meg aztán ki tudja hogy nem vagyok-e hajlamos a TSS-re.
2013. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21 vagyok, egyszer próbáltam a tampont nekem nem jött be kényelmetlenül éreztem magam. Inkább betét párti vagyok. Nem érdekel hogy más erről mit gondol, nekem azokon a napokon fontos a komfort és kényelem érzet. Ettől nem hiszem hogy pszichés beteg lennék :)
2013. aug. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez soha nem gáz!!!
2013. aug. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miert lennenek pszihes problemaid? Ha nem szereted a paprikaskrumplit, akkor pszihes problemaid vannak? A ket dolognak koze nincs egymashoz, hasznalj azt, ami neked jo

25N

2013. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
A 06:11-es vagyok. Nem kötelező senkinek tampont használni, mindenki azt használjon, ami neki a legjobb!
2013. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

néha használok, de első napokon nem, mert iszonyatos görcseim vannak, és azt vettem észre, h a tampon csak ontja a helyzetet.

az utolsó napokon néha felteszek egy minit.

2013. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez probléma? Ki így, ki úgy.
2013. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2013. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!