Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 hónapja NEM MÚLIK EL a...

8 hónapja NEM MÚLIK EL a vizelési ingerem SEGÍTSETEK! Szerintetek mitől van?

Figyelt kérdés
8 hónapja állandó jelleggel előjön a vizelési inger nálam, általában minden nap. Folyamatosan pisilnem kell, megkeseríti az életemet. Orvosnál voltam már sokszor, felírt sok fajta gyógyszert urológus, nőgyógyász és háziorvos is, de nem javult egyáltalán. 17 éves vagyok. Félek, hogy ha elkezdődik az iskola minden nap haza kell majd jönnöm, mert nem fogom kibírni folyamatos pisilés nélkül. Volt már valakinél hasonló eset, küzd valaki ilyennel? Szerintetek mitől lehet ez? Segítsetek kérlek:(
2013. aug. 4. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem mást nem tudsz tenni mint mg több orvoshoz elmenni addig menni amig valaki nem segit, csak orvos tud ezen segiteni mi innen nem. Esetleg pszichés oka nem lehet?
2013. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2013. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ja bocsi, lány vagy :D

mennyi folyadékot iszol egy nap kb?

2013. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mivel nők egészségébe irta igy gondolom lány
2013. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem híztál hírtelen?
2013. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem híztam. Napi 1,5 litert iszom kb mikor hogy. Nagyon el vagyok már keseredve. Tényleg szenvedek..
2013. aug. 4. 22:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Pszichés oka attól lehet maximum,hogy minden nap ezen stresszelek.:(
2013. aug. 4. 22:22
 8/11 anonim ***** válasza:
vizsgálatok voltak? vagy csak rádnézetk és adtak gyógyszert. esetleg menj el egy magán urológiai szakrendelésre ott hátha gondosabbak.
2013. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
többször is kitenyésztették a vizeletemet. volt amikor adtak gyógyszert rá,mert gyulladást találtak. de legutóbb azt mondták minden rendben van, mégsem múlt el az inger.
2013. aug. 4. 22:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Velem is ilyesmi van, meg a barátnőmmel is. Mióta az eszemet tudom, folyton pisilnem kell. Kisebb koromban elmentem a háziorvoshoz, azt mondták, hogy semmi bajom nincs. Azóta is ez van, de már megszoktam. Mondjuk kellemetlen, hogy suliban minden szünetben pisilni megyünk, de már megszoktuk.

Barátnőmnek viszont csak kb 1 éve kezdődött, volt orvosnál, teljesen egészséges. Azt mondták, hogy pszichés oka van a dolognak. A suli miatt tényleg elég sokat stresszel, aztán egyéb dolgok is történtek a magánéletében, szóval valószínűleg neki ez okozza. Arról viszont fogalmam nincs, hogy én miért vagyok ilyen.. én is 17 éves vagyok, a barátnőm 20. :)

2013. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!