Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció végén hüvelygomba...

Menstruáció végén hüvelygomba kezelése? Mikor kezdjem?

Figyelt kérdés
A menstruációm előtt 2 nappal éreztem, hogy talán hüvelygombám lesz, de nem kezdtem 3 napos Canesten-kezelést, mert ugye a vérzés előtt be kell fejezni, és ez nem sikerült volna. most, hogy már csak enyhén rózsaszín a folyás, már nem is véres, érzek egy kis viszketést. fogamzásgátlót szedek, holnap kezdek új levelet, tehát elvileg addig tart a vérzés. már tegnap este is csak enyhe 1-2 csepp vér volt, ma már csak rózsaszín, és holnap is maximum annyi lesz. szerintetek már ma kezdhetem a kezelést, vagy várjam meg, míg a rózsaszín folyás, a nagyon enyhe, "végmenstruáció" is elmúlik?
2013. aug. 5. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ne várd meg, ettől még kezelheted magad, ne hagyd, hogy gomba erőre kapjon
2013. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

csak a betegtájékoztatóban is az van, hogy menstruáció alatt nem lehet kezelni magunkat a kúppal. ráadásul ilyenkor ugyebár a méhszáj is nyitottabb, bár a vérzés vége felé haladva egyre jobban zárul vissza.

köszi a választ.

2013. aug. 5. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:

én megvárnám, hogy elmúljon.

Én is pont így jártam ahogy te nem akartál... hamarabb jött meg egy estével így nem tudtam alkalmazni a 3.tablettát :SS gondolom majd kezdhetem előröl az egészet...

2013. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én nem kezdtem el a kezelést, mert tudtam, hogy mikor jön meg. ma fog elmúlni 1000%-osan, úgyhogy ma kezdem, ha kell. de most meg az a "bajom", hogy semmi tünetem nincs, a menstruáció előtt is csak enyhe viszeketés volt. most meg a hüvelyváladék sem darabos, nem viszeketek, semmi.... szerintetek kezdjem el?
2013. aug. 6. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kezdd el, mert így felesleges. Ha viszketnél megérteném, de így... Sokan állítják, menzesz után kitisztul lehet nálad is ez volt mivel még csak kezdeti státuszban volt.
2013. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aha, valószínűleg akkor kitisztult. nem kezdtem el, de ha újra kijönne, már legalább meg van a gyógyszer. köszi a válaszokat.
2013. aug. 7. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!