Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Strandra megyünk, amikor...

Zitus14 kérdése:

Strandra megyünk, amikor meglesz! SOS! Fel tudok helyezni rendesen NORMAL tampont, de tóhoz. és 2 óra után tudnám kicserélni. A kérdésem: NEM FOG KIFOLYNI A VÉR?

Figyelt kérdés
köszi az értelmes válaszokat.

2013. aug. 5. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

gondolom tóparton is van toalet... vegyél applikátoros tampont, és cseréld, amint kijöttél a vízből

nem szabad így 2 órát bennhagyni

akkor inkább ne strandolj

2013. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
hányadik nap lesz?és meddig szokta kibírni neked a normal?ha máskor kibírja 2 órát,akkor most is ki fogja
2013. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Azért fehér fürdőruhát ne vegyél fel. Stílusosan a vöröset ajánlom alkalomhoz illően ha csődöt mondana a dugó :D (bocs D:)
2013. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem fog kifolyni, és nem lesz semmi bajod attól, mert 2 óráig nem cseréled.

Természetes vízben fogsz fürödni, nem gombatenyészetben. ;)

2013. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

légyszi komoly válaszokat...

Szóval lehet ,hogy átázom??

mennyire befolyásolja az,hogy 15percre bemennék a vízbe?

ennél többet nem lennék,csak napoznék.

Kicserélni NEM tudom majd sajnos.

2013. aug. 5. 22:53
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor komolyan: ahogy kijösz a vízből ki KELL cserélni a dugót, lehetőleg minél gyorsabban ezt előttem is elmondta egy nősténytársad. A 2 óra szerinted belefér a minél gyorsabban fogalomba? Nem nagyon. Szóval nézd a hímeket ahogy pancsolnak. Szopóág, ez van, sajnállak mindenesetre :/
2013. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
tudok a fertőzésveszélyről. CSAK ÉRDEKELNE ,HOGY KI FOG FOLYNI A VÉR???
2013. aug. 5. 22:59
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

NE KIABÁLJ!!!! MEGSÜKETÜLÖK!!!


Tehát...jó eséllyel 2 óra után átázhatsz, és igen, pecsétes lesz a bugyid. Komolyan mondtam hogy sötét fürdőruhát vegyél fel, ezzel sem vicceltem.

2013. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

No akkor nézzük szép sorjába:

a természetes vízben bőven vannak bacik, méghozzá olyanok, amik nem épp illenek a hüvelybe

nomármost

a tampon ugyebár tulajdonképpen nagyon leegyszerűsítve egy kis "szivacs" - ami magába szívja a méhből csordogáló vért, és nem engedi kifolyni

ha vízbe mégy vele, akkor ez mellett magába szív bizonyos mennyiségű vizet is

ha összeadjuk a bomló vért a tó vizének bacijaival, és összezárjuk őket a hüvelyben két órára - nos, nem kell hozzá sok mikrobiológiai ismeret, hogy tudjuk, nem ezt fogja ajánlani a nőgyógyász, mert ha ez jót tenne, direkt ilyen tamponokat lehetne kapni a gyógyszertárba


szóval aki azt tanácsolja egy kislánynak, hogy csak nyugodtan, és nem lesz baj, annak csak gratulálni tudok, és ajánlani, hogy előbb próbálja ki, és miután kikezelték, csak akkor osztogasson tanácsot


kérdező: ha nem tudsz cserélni, akkor nincs fürdőzés

szívás, de ez van

2013. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Mint már előttem is írták, NEM fog kifolyni. HA máskor nem ázol át két óra után, most se fogsz. De azért fürdés után cseréld ki.
2013. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!