Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet az oka annak, hogy...

Ez lehet az oka annak, hogy nem jön meg?

Figyelt kérdés
Be van gyulladva a fülem a klíma miatt múlt péntek óta és folyamatosan 37,5 körül van a hőemelkedésem, ez lehet az oka annak, hogy már egy hete késik?

2013. aug. 7. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nem valószínű
2013. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, inkábba emleg. Ez sok lánynál, nőnél bezavar, ha van esély terhességre tesztelj.
2013. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Lehet hormonzavar is.

Nekem is késett már heteket,és elmentem vele dokihoz,mert nem először fordult elő.A Nődoki csináltatott vérvizsgálatot és kiirt egy fogamzásgátlót,ami rendszerezte a menzim.Azt mondta,hogy a ciklus második felénél az agyalapi mirigy,nem küld jeleket,hogy valamilyen hormont termeljen a szervezetem,s erre a fogamzásgátló tökéletes.

Azóta már másfajtát szedek,de nincsenek késések.

Szerintem,ha a teszt negatív lesz,menj el te is dokihoz.

2013. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem előfordulhat.Legalábbis én azt vettem észre magamon,hogy ha van valamilyen gyulladás a szervezetemben v. beteg vagyok akkor késik pár napot.De a meleg miatt is lehet.
2013. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De bizony, hogy lehet!

Plussz a meleg is rátehet még.

2013. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OK, köszi, kicsit megnyugodtam. Terhesség 100% kizárt. Kezelt pajzsmirigybetegségem van, de negyedévente járok vérvételre, az értékeim mindig normál tartományban vannak, évente endokrinológiai kontroll, nemrég voltam, minden rendben van a hormonjaimmal és eddig mindig rendesen megjött. Amúgy azóta már 38 körüli a lázam és csak jövő hétre van időpontom a fül-orr-gégészhez, annyira tele van betegekkel... :(
2013. aug. 8. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!