Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 99%-ig hüvelygombám van és...

Ha 99%-ig hüvelygombám van és semmiképpen nem akarok a szüleimnek szólni és fiatal is vagyok mit tegyek?!

Figyelt kérdés

sokat olvastam róla stb szóval tudom milyen itt is utánanéztem de jobbnak találtam kiírni

csak egyszerűen elmegyek gyógyszertárba és kikérem simán odaadják?! mennyibe kerül?! vagy mégis mit tegyek?? wáá


tudom hülyeségnek találjátok de nem fogok akkor sem "anyunak" szólni :( vele nem lehet semmit megbeszélni

azért is tettem ide ki a kérdést :S komoly válaszokat kérnék nem tudom mitévő legyek


2009. okt. 26. 12:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
menj el nőgyógyászhoz.
2009. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy elmenj dokihoz nem kell az anyud, én azért javasolnám. Nagyon sok fertőzés okoz hasonló tüneteket, mint a gomba. Amúgy pedig igen, a gyógyszertárban recept nélkül kapható szer, nem kérdeznek semmit, ha kéred, kifizeted és kész.
2009. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

na nálunk is ez a helyzet, én sem tudok a szüleimmel, elsősorban anyummal ilyenekről beszélgetni

én kipróbáltam csomó nődoki által felírt szert, de azok nem jöttek be. aztán pedig a recept nélkül kaphatóakat, pl. pevaryl g, meg canesten combi. de ezektől sem lettem jobban. a legjobban a rózsaméz segített. patikában vettem, 300 ftba kerül egy üvegcsével, vettem hozzá 2 db kis fecskendőt, és azt használtam. ha van kérdésed írj itt, vagy e-mailt. Válaszolok majd! :)

2009. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

sztem simán kiadják patikában, nem tudom mennyibe kerülhet nekem még nem volt ilyen bajom.

de mindenképpen vegyél rá valamit !!!!!! nehogy nagyobb baj legyen belőle

20/L

2009. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
CANESTEN KOMBI hüvelytabletta és krém 2000 ft körül kapható
2009. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 2600Ft-ért vettem pár hónappal ezelőtt Canesten kombit és segített. Recept nélkül kiadják.
2009. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
felemelték 600 ft-tal?! :S
2009. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! és egyébként mit csináljak ha veszek tablettát csak szedem és ennyi és mennyi idő alatt múlik el? bocs hogy ennyi kérdés egynél de nem tudok most újat kitenni és idetartozik
2009. okt. 26. 13:12
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
www.pirulapatika.hu -n meg lehet nézni minden gyógyszer árát,és hogy vényköteles-e vagy se.Ez nem vényköteles,úgyhogy simán kiadkák.De amúgy ha elmész dokihoz (simán elmehetsz egyedül is oda),akkor sokkal jobb,mert nem biztos,h gombád van,meg nem biztos,h CSAK gombád van.. Ott vesznek kenetet,mindenféle baktériumokat megnéznek,h elvannak-e szaporodva,stb.Pl nekem mikor gombám volt,még pár dolog is el volt szaporodva...Szóval ne legyél beszari,nem fog felnyúlni a doki a méhedig,vagy ilyesmi,csak vesz egy kis kenetet onnan a hüvely széléről,és annyi,nem fáj.
2009. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
a canesten az hüvely tabletta,nem szedni kell,hanem a hüvelybe kell dugni :))
2009. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!