Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek nőhet még a mellem?

Szerintetek nőhet még a mellem?

Figyelt kérdés

19/L

Úgy érzem, 9. óta nem nőtt semmit. Melltartó méretem ugyan az. Ráadásul nagyon kicsik, nagyon hegyesek, nem formás, ronda, nagyon nem tetszenek(ráadásul a bimbó körülö rész nagyon nagy). Molett vagyok, de a melleim kicsik, nagyon. A tenyeremben elvesznek. A családomban csak nekem van kis mellem, minden női neműnek nagy, szép formás. Szerintetek nőhet még? Vagy már csak a plasztikai műtét segíthet?


2013. aug. 7. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
esetleg egy kicsit. vagy a terhesség alatt, és ha szerencséd van, megmarad. fogadd el magad így, mondom én, akinek akkora 1 melle, mint egy fej. mindenki más. remélem van barátod, aki imád. ha nincs, majd lesz, és rájössz, hogy nem ez számít.
2013. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a terhesség alatt megnőhet..és meg is maradhat..(nem biztos) de én ismerek olyat akinek attól lett nagyobb..most ez alatt ne azt értsd hogy holnap után terhesnek kell lenned ;)
2013. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nincs barátom, nem is volt:S
2013. aug. 7. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, majd lesz, csak legyél nyitott rá és kedves és ne legyél felszínes.
2013. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia :)

Egy csónakban evezünk.:) Egyidősek vagyunk, a családban mindenki szép méretekkel rendelkezik, csak hozzáteszem nekem 7. óta nem nőtt. Sőt! Ahogy hirtelen megnyúltam, még kisebb is lett. Nőhet-e még? Ki tudja?

Annyit tudok tanácsolni, hogy fogadd el, mert te így vagy szép és egyedi! Hidd el, gondolkodtam plasztikai műtétben, de miután végignéztem egy két videót a menetéről majd az árakat futottam át, rosszul lettem, lemondtam róla. Reménykedtem, sírtam, majd elgondolkodtam. Tulajdonképpen minek is nekem nagy mellek? A ruhák miatt? A pasik miatt? Felesleges. A ruhával lehet játszani optikailag. Az a pasi, aki pedig a kis mell miatt nem szeret, sosem fog szeretni igazán. Magam miatt? Az önbizalomért? Talán. De milyen önbizalom az, amit egy műanyag ad a bőr alatt? Az az igazi önbizalom, amiért te küzdesz meg! Az emberek olyannak látnak, amilyennek magadat látod. Ezért fel a fejjel, húzd ki magad, nyár van, fiatal vagy!

A pasik a vidám, nyitott és kedves lányokat keresik.


[link] --> Ha nekem nem hinnél :)

2013. aug. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, nagyon kedves vagy:)) Most legszívesebben megölelnélek:D
2013. aug. 9. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!