Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves kortól mehetek el a...

Melinda- kérdése:

Hány éves kortól mehetek el a nőgyógyászhoz hogy átvizsgáltassam magamat hogy minden rendben van-e velem? ( 14/L)

Figyelt kérdés
És egyébként mik szükségesek egy ilyen rutin vizsgálathoz?
2013. aug. 7. 17:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha baj van, akkor kortól függetlenül!
2013. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Végre egy okos, értelmes lány, aki törődik az egészségével! Első voltam! :)
2013. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Egyébként személyi igazolvány, lakcímkártya és TAJ kártya kell.
2013. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%
Olyan vizsgálat ahol mindent vizsgálnak panasz nélkül nemigen van!Az milliókba kerülne!Vannak célzott szűrővizsgálatok azokra el lehet menni!Vannak direkt nőgyógyászati és általános belgyógyászati vizsgágálstok!
2013. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
Ha nincs semmilyen problémád, teljesen felesleges "átvizsgáltatni" magad. Nincs semmi értelme.
2013. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó vagyok. Ez nem olyan dolog, mint fogazat átvizsgálása!
2013. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha elkezded a szexuális életet onnantól kezdve évente 1x szűrésre érdemes elmenni. De ha bármilyen gondod van akár előtte is.
2013. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs hogy el kellene menni átnézetni magam a nőgyógyásszal, mint az autókat 15000km-es szervizen....


Ha szüz vagy és nincs semmi problémád, akkor 23-24 évesen illik először elmenned szűrésre.

Ha élsz majd nemi életet, akkor annak megkezdése után kb 1 évvel ugyanúgy kellene egy szűrés.

Egyébként meg, ha valami bajod támadna, akkor kell menni.

2013. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem korfüggő. Bármikor elmehetsz, ha baj van! Nem muszály megvárnod míg élsz nemi életet. Lehet, hogy már azelött gond van, példáúl rendszertelen menstruáció. De panasz nélkül és ha még nem élsz nemi életet akkor fölösleges elmenned.

Én mikor betöltöttem a 18-at akkor voltam rendszertelen menszi miatt.

18/L

2013. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha félsz, hogy baj van vagy kérdésed van, akkor simán elmehetsz 14 évesen is, gyermeknőgyógyászatra irányítanak majd. Szűzként nem nagyon fognak hüvelyi úton vizsgálni, csak, ha baj van.
2013. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!