Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekciszta lehet?

Petefészekciszta lehet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már többször volt az a panaszom, hogy menstruációm előtt egy héttel az általános hasi görcs meleltt, oldalról az alhasamba sugárzó fájdalmat éreztem. Volt, hogy járni nem tudtam emiatt. Hasi UH-n voltam, de a lelet szerint egészséges vagyok, bár az általam gyanúsnak vélt területről nem találok rajta adatot. (petefészek és környéke) Ez lehet azért, mert a hólyagom csak félig volt folyadékkal? Most akkor van miért aggódnom, vagy megynugodhatok?

2013. aug. 8. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos az volt egy pár hete.petefészkemen volt egy hatalmas ciszta.ki is kellett venni egyik petefészkemet mert már nemtudták megmenteni.nőgyógyásznál is voltam pedig előtte nemrég..de nemnagyon foglalkozott velem.úgy vettem észre hogy mindíg rendszertelen volt a menstuációm..és mindig nagyon fájt, görcsölt a hasam.egyik nap begörcsölt az egész.bementünk a kórházba..kivizsgáltak, ultrahang meg minden..és mivel hatalmas volt..rögtön műtét.ez azért alakulhat ki mert a vér amikor ürül a petefészekből..akkor nemcsak kifelé hanem visszafelé is ürülhet..ott aztán meg panghat, és növekedésnek indul.és nehogy a másikban is kialakuljon, most hormont fogok kapni hogy nelegyen menstruáciom.egyre több nőnek van amúgy cisztája.nem árt oda figyelni mert különösebb tünetei nincsenek..de az nemnormális hogy minden menstruáció alatt majd megpusztul az ember..énsem gondoltam volna hogy ciszta van a dologban..
2013. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!