Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 hetes terhesen, szeretkezés...

4 hetes terhesen, szeretkezés után menstruációszerű vetélésem volt. Most újra 3 hetes kismama vagyok, olyan problémám van, hogy orgazmusom után olyan görcseim vannak, mint a menstruációkor. Mitől lehet ez? Árthatok e vele? Lehet szeretkezni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"menstruációszerű vetélésem "

AZ meg milyen?

Ha vetélésed volt akkor már tuti nem vagy kismama

Ha vérzel az se normális

Ha ez azt jelenti hogy orgazmus után görcsölsz az nem normális menj orvoshoz.A görcs jelenthet méhösszehúzódást

2009. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


orvos nélkül, látatlanban is megírom a választ: egyszerű, ne szexeljetek! Most a baba a fontos.Ha erősek a méhösszehúzódásaid orgazmus közben, az bizony okozhat vetélést!!

2009. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,szegényem!

Orvoshoz rögtön,még lehet,hogy ezt a babát meg tudja menteni,majd elmondja a továbbiakat!!


Előző:szerintem,nem arra gondolt a kérdező,hogy 4 hetesen elvetélt és ugyanazzal a babával most 3 hetes terhes...

2009. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem előző,hanem első!
2009. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de kissé félreértettél.Juniusban vetéltem el,most ujra kismama vagyok.A menstruáció szerű vetélés pedig 6-7 napos igen erős vérzést jelent,ami után voltam orvosnál.
2009. okt. 26. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, tényleg féreértettelek :)

Most egy pár hétig elővigyázatosságból kihagynám a szexet, de kérd ki a dokid véleményét az a tuti

2009. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia-nálam ugyanez a volt a probléma hogy sex után bevéreztem és görcsöltem.az orvos sikositot javasolt.de előbb menj el és kérdezd meg.nekem bevált..állitolag ilyenkor sokkal érzékenyebbek vagyunk odalent és mindent hamarabb megérzünk.ne izgulj.menj el és kérdezz rá
2009. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,sokat segitettetek!Ma megyek dokihoz,remélem minden rendbe lesz!
2009. okt. 27. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!