Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedek gyógyszert, mellette...

Szedek gyógyszert, mellette ez normális? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kedden kellett volna megjönnie de még mindíg semmi, pár cseppet vettem észre 2 alkalommal amikor elmentem wc-re de az is nagyon minimális volt, viszont erősen görcsöltem azokba a napokba amikor meg kellett volna jönnie.

2013. aug. 9. 11:32
 1/5 anonim válasza:
Figyelj.Nekem volt olyan, hogy 2 héttel később jött meg, mint kellet volna.Nem aggódtam, mert szűz vagyok. :D. De egyébként lehet hiába szedsz gyógyszert, mert nem ad 100%-os védelmet, de attól, hogy nem jött meg kedden, még nem biztos, hogy terhes vagy...
2013. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amióta szedem a gyógyszert amúgy is sokkal kevesebb mint régen de ilyen még sosem volt :( minden esetre elmegyek orvoshoz szeretnék biztosra menni :/
2013. aug. 9. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:

első az egészen más azért, ha nem élsz nemi életet ám..:D


kérdező: fogamzásgátlót szedsz ugye, nem értettem félre?

Az a tájékoztatóban is benne van, h egy menzesz kimaradásakor még nem feltétlenül kell terhességre gondolni, de ha már két alkalommal is kimarad, akkor irány sürgősen a doki! Ha pedig szeretnéd magad megnyugtatni, vegyél tesztet, ha sokára kaptál a dokidtól időpontot. 18L

2013. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és az, h kevesebb a menzesz során távozó vér mennyisége, ill. kisebb a fájdalom, és kevesebb napig tart az is megtalálható a tájékoztatóban. előző voltam
2013. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De épp ez a gond, hogy elég erősen görcsöltem ahhoz képest hogy csak pár csepp jött :/
2013. aug. 27. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!