Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelött szültem és 3 honap mulva kezdödött a menszem, azota elég erös vérzésem van 2-3 nap aztàn hirtelen el is àll a vérzés, aztàn kb.8. - 10. -dik ciklus napon elkezdek barnàzni illetve régi vérnek tünik az is kb 2-3 nap-ig, màr voltam vele dokinàl adott mensz ujra indito tabit és azt mondta vàrjak 3 honapot, ha mindig nincs vältozàs, kisebb operàcioval belém nézne, hogy mi a baj. én ugy gondolom,hogy elötte a hormon àllàst kéne megvizsgàlnia.esetleg volt màr valaki hasonlo cipöben?a mostani menszem szintén nagyon erös volt de alvadt kocsonyàs vérdarabok is jöttek.valaki esetleg tudna segiteni,hogy mi lehet ez?
2013. aug. 11. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért kell"beléd nézni",mert ki kell zárni,h a panaszok hátterében nem a méhnyálkahártya problémája áll-e. Ami bizony eléggé elképzelhető.
2013. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Saját példából tudom mondani, hogy a barnázás többnyire hormonális, az elégtelen peteérés miatt van, amennyire tudom ez hormonális. Az alvadt vérre pedig vérképet kéne nézni, nálam ilyen akkor fordult elő amikor májproblémám volt. Ha mást nem, előbb próbálj meg vele (vagy másik dokival) teljes vizelet és vérképet csináltatni, hátha műtét nélkül is rájönnek mi volt a gond. Anyámnál is műtétet akartak hasonló probléma miatt, mindenféle laborvizsgálat nélkül. Végül nem lett műtét és utólag a laborból derült ki mi volt a gond, műtét nélkül is megoldható volt. Nyilván van, hogy csak a feltárás segít, de szerintem nem szabad egyből a legdrasztikusabb módszert választani, én biztosan ragaszkodnék előtte egy alapos (UH, vérkép, vizet) kivizsgáláshoz, és csak akkor engednék beavatkozást, ha ezekből nem derül ki mi a gond.
2013. aug. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves màsodik!

az alvadt vérdarabok a menszeddel tàvoztak vagy vérvételkor alvadt a véred?

2013. aug. 12. 15:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!