Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphatok valamit? 15/L

Elkaphatok valamit? 15/L

Figyelt kérdés
Tegnap este elmentünk a játszótérre és van az a játék amikor a dombról indulsz ráugrassz arra a kis kör tálcára és levisz az aljáig. Ha még így se érthető talán még a kalandtúraparknak a végén is olyannal kell lejönni. és az volt hogy mikor ráugrottam a vas lánc rúd hát fura lesz és hozzáteszem szoknyában és tangában voltam és a vasláncrúd ahogy ugrottam terpeszben a puncim közé csúszott és gyorsan kiszedtem de nagyon fájt és még most is érzem. vérzek is de remélem csak mert megjött mert annak is most kellett megjönnie de akkor is félek a baciktól vérmérgezéstől
2013. aug. 11. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyukádnak mindenképpen szólj, de legjobb lenne ha orvoshoz mennél. Már csak a saját nyugalmad érdekében is.
2013. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, nem kell semmit se csinálnod, csak máskor jobban vigyáznod.
2013. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy pár napig biztosan fog fájni, illetve érzékeny lesz de utána el fog múlni. Nem tudsz semmit sem csinálni, de nincs is rá szükség.
2013. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!