Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez, hogy ennyire...

Mitől lehet ez, hogy ennyire nem szabályos a ciklusom?

Figyelt kérdés
Nagyon,felborult a ciklusom,tavalyig napra pontosan jött meg mindig,idén viszont,van,hogy két hónapig sem jön meg,most meg júli 27.-én megjött,és most Augustus 8.-án szintén megjött,mitől lehet ez gyógyszert soha nem szedtem,az orvos pedig nem talált semmit,azt mondta,hogy ne is foglalkozzak vele,majd beáll magától,azért elmúlt már az az időszak hogy ennyire változó legyen hisz 6 éve menstruálok már.
2013. aug. 12. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, én már 10 éve menstruálok, semmi bajom, csak szabálytalan, fogamzásgátlót meg nem akarok szedni, az állítólag beállítja. Ha zavar, hogy szabálytalan, írass fel magadnak azt. Bár az csak tüneti kezelés.
2013. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így van,az csak tüneti kezelés.Abszolút soha nem akarok gyógyszert szedni.Egyébként,te ezzel voltál orvosnál,ha igen,mondott-e valamit?
2013. aug. 13. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Voltam, de nem talált semmit, gyógyszert javasolt, azt nem akartam.

Most próbálkozom beállítani a cickafark+palástfű tea kombinációval. Ártani nem árt.

2013. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha megkérhetlek majd beszámolnál az eredményekről,és akkor én is elkezdeném a két teát inni :)
2013. aug. 14. 19:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma megint megjött,nem értem én ezt...
2013. aug. 25. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!