Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek, holnap első...

Nagyon félek, holnap első alkalomkor megyek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Holnap lesz az első alkalom. Rettentően félek.

Mit fog csinálni, hogy viselkedjek

Meg még egy kínos kérdés-teljesen borotváltam kell menni


2013. aug. 12. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
az orvost egyáltalán enm érdekli hogy szörtelenitve vagy e vagy sem. Ha mauygsem szeded ne szedd. Régen amig nem volt ez az örült kb 15-20 éve akkor midnneki szőrös volt lent csak a bikini vonalata szedték, akkor sem zavarta az orvosokat. Hidd el most sem. Hoyg viselkedj??? ahogy máskor, nem kell mondani fogja hova feküdj stb. Ha ellazitod magad nem elsz kellemetlen ha befeszited akkor kicsitt kellemetlen tud lenni, de nem fáj.
2013. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel,bár nekem mindig csinál mellvizsgálatot.fel fekszem a vizsgálóasztalra és megtapogatja a mellemet majd állva is megcsinálja ezt
2013. aug. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na majd meséld el mi volt!


Valószínűleg már átestél rajta,hacsak nem délutánra mentél.Ha még nem estél át rajta,akkor a legjobb ha hosszú felsőbe mész ami takar alul.Előszőr is beszélgetni fog veled,kérdezgetni a mensidről,ha szűz vagy arról szólj neki és óvatosabb lesz vizsgálatkor.Ha beszélgetet veled át kell menned a vizsgálóágyhoz alul levetkőzni,majd felfeküdni rá és kézzel megvizsgál előszőr kívülről,szeméremajakat,csiklót,majd kacsát helyez a hüvelyedbe és pálcikával mintát vesz,ez fémeszközt

2013. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elsőnek kérdezősködött mindenféléről, aztán le kellett vetkőznöm(huu nagyon izgultam), mondta, hogy ne izguljak stb. Megtapogatta a hasam, aztán fel kellett állnom és megvizsgálta a melleim. Aztán fel kellett ülnöm arra a székre, a lábam fel kellett tennem arra a két szélső támasztóra, elsőnek megtapogatott kézzel belülről, majd valami ilyen izével is.

Végül is túl estem rajta:)

2013. aug. 14. 09:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Az sokat számít, h az első alkalom nem volt borzasztó. :)
2013. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy mivel úgy vettem ki szavaidból, hogy előbb a melled nézte meg,nem kellett itt még alul levetkőznőd,csak felül és utána felöltözhettél felül és nem úgy végzett mell vizsgálatot,hogy közben még alul sem volt rajtad semmi,mert az nem lett volna annyira korrekt,az nekem a durva lenne.
2013. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!