Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így merjünk menni strandra,...

Így merjünk menni strandra, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Eddig mindig öthetente jött meg a mensturációm. Azonban rövid idő alatt fogytam 5 kilót, és így megváltozott. Volt, hogy pont 4 hétre jött meg, volt, hogy késett az 5 héthez képest is.

Tegnap kellett volna megjönnie(28 nappal számítva). Tegnap mégis medencéztem a barátommal, bár az elején eléggé féltem, hogy nehogy a vízben jöjjön meg(tampont nem használok, csak betétet). Szerencsére nem jött meg. Ma Apu felajánlotta, hogy menünk strandra, viszont így nem tudom, hogy a strandra merjek-e menni. Végül most úgy vagyunk, hogy nem megyünk, de nekem bűntudatom van, hogyha a barátomnál tudtam fürödni, akkor strandon is tudnék. csak ha ott jön meg az más.

Ti elmennétek így, vagy nem?


2013. aug. 13. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én megpróbálkoznék a tamponnal.

Ha nem akarod kipórbálni, akkor gyakran járj WC-re, mert ha neked is úgy jön meg, mint nekem, akkor először csak egy kis barna folyás van, ami épphogycsak látszik a WC papíron, így elkerülhető a baleset.

2013. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nincs jele hogy készülődik (nincs barna folyás) sakkor ersze menj el, butaság lenne kihagyni amikor még lehet csak 4 nap mulva fog megjönni. gyakran járt wc-re ellenörizni és ennyi.
2013. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Végül elmentem, és fergetegesen ó volt.:)
2013. aug. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!