Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 tabletta után tartottam 7...

18 tabletta után tartottam 7 nap szünetet a fogamzásgátlónál, majd folytattam. Csökkenhet a védettség?

Figyelt kérdés
Előző hónapban a csomagban lévő 21 tabletta helyett csak 18 tablettát szedtem be, tartottam a 7 napos szünetet, majd folytattam ugyanúgy. Csökkenhet így a védettség? Elvileg rendben van a dolog, nem? Most várom a megvonásos vérzést, de kicsit elbizonytalanodtam :/
2013. aug. 14. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászok erre azt mondják,hogy igen! És valójában tényleg kevesebb hormont vettél be a kelleténél,ezért ha a biztonságra akarsz törekedni,akkor 1 hétig használj óvszert. Ha a személyes véleményemre vagy kíváncsi,és már legalább 3 hónapja szeded a gyógyit,akkor nem kell aggódnod.
2013. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! megkérdeztem még este egy online nőgyógyászt is, ő azt írta, hogy nem csökkent, csak a ciklus rövidült, remélem igaza van:)
2013. aug. 14. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!