Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akar nőni a mellem, de miért?

Nem akar nőni a mellem, de miért?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nagyon kicsi a mellem már szinte lapos vagyok.Rettenetesen elszomorító dolog látni,hogy az én korosztályomban már mindenkinek van melle,csak nekem nem.Miért van ez?Tudom,hogy mindenki máshogy érik meg ilyenek,de azért mégis csak fura ez nekem és elég kellemetlen.

2013. aug. 14. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ekkorát örököltél.
2013. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha mellette csinos vagy nem fogja senkit se érdekelni.
2013. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd ha 18 leszel és akkor se lesz... akkor aggódjál.
2013. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21 éves korig nő, de ha anyukádnak/nővérednek is kicsi, meg általában a családban mindenkié (anyai ágon), akkor nagy meglepetésre ne számíts. Illetőleg ha vékony vagy, kisebb a melled (magadhoz képest), mintha kövér lennél, mert a mell zsírszövetből áll.
2013. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok, elég lapos...de kifejezetten szeretem, hogy nincs ami zavarjon a mozgásban.

Szerintem sokkal kecsesebb egy női alak, ha a mellek inkább kicsik.

De 16 éves vagy...még nőhet, főleg ha esetleg elkezdesz fogamzásgátlót szedni(csak emiatt nehogy!!!).

2013. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj, sokan aggódnak ezen ilyen korban, de nemsokára nem fogsz ezen gondolkodni. Majd idővel megnő. Esetleg az agykontroll nevű módszerrel is rásegíthetsz.
2013. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyannal, hogy 16 éves kor után még nő a mell.
2013. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel. ://

Felveszek egy felsőt, sehogy sem áll, marha jó...

Bezzeg másokon. -.-

16/l

2013. aug. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!