Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek hogymondjam el...

Szerintetek hogymondjam el hogy meg jött a menstruáciom mert nem tudom a nagyimnak meg aoumnak hogy mondjam el? Léci segitesz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes dolog, hidd el. :)

Csak most ez számodra új, és ezért érzed cikinek vagy zavarba ejtőnek.. De hidd el anyudnál meg nagyidnál (sőt apud számára is) ez elfogadott és nincs ebben semmi titkolnivaló..


Amikor nekem megjött, rögtön elmondtam nekik, sőt, még örültem is, meg lelkesedtem.. (bár nem tudom miért)

2013. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
" Anyu, megjött a menstruációm!" :))
2013. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de ez nekem akkor se megy ennél többet léci
2013. aug. 14. 22:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Másképp nem nagyon lehet... de szerintem nem lesz nagy meglepetés, anyukád számít rá gondolom, tudja, hogy ez egyszer bekövetkezik :)
2013. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de anyukám már nincs és apumnak kellene ezt el mondani vagy mamámnak mert ők vigyáznak rám
2013. aug. 14. 22:19
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem mamádnak mond el először, neki sem lesz újdonság... nyugodtan menj oda, és mond meg.

Ha apuddal jó a kapcsolatotok, neki is elmondhatod, ő is tudja, hogy ez természetes, bár a apák néha zavarba jönnek ilyen témáktól.

2013. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én anyut behúztam a fürdőszobába és azt mondtam,hogy "Anya,nagylány lettem!" És itt elsírtam magam,annyira megkönnyebbültem tőle,hogy el mondtam:)

Ha úgy érzed,hogy nem szeretnéd elmondani apudnak,mert zavarba jössz,kérd meg a mamádat,hogy segítsen elmondani:)

2013. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Apa, nagyi, vagy ahogy szólítod őket, megjött a menstruációm!
2013. aug. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha ez ilyen gondot okoz hogy mondod majd el hogy terhesvagy?
2013. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mamád uyganigy menstruált rágen mitn te neki is volt hoyg emgjött elöször stb. Apukád is találkozott már nem egy nővel aki menstruált. Sajnos ez az ö hibájuk hogy nem beszélnek veled erről. De hidd el nem fognak se haragudni sem semmi. Ez a világ legtermészetesebb dolga olyan mint ahogy pisilsz isés ez sem ciki.
2013. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!