Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! A hüvelyemből kilóg...

Segítség! A hüvelyemből kilóg egy "húsdarab", vagy nem tudom minek mondható. Tampon kivétele után vettem észre. Mit tegyek? Mi lehet ez? Kinek szóljak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Szűz. Kérem segítsen valaki!!!

2013. aug. 14. 21:32
1 2
 1/20 anonim válasza:
68%

Lehet, hogy csak a kisajak szövete, ami magától visszahúzódik, vagy próbáld meg kézzel "visszatuszkolni", ha nem megy és holnap reggelre sem húzódik vissza, menj nőgyógyászhoz!

- Dr. Szabó András (szexológus)

2013. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát itt több opció lehet..vagy a tamponból egy darab, vagy rosszabb esetben a szűzhártya sérült meg a tampontól. Ha nem fáj akkor valószínűleg erről van szó, nagy teendő nincs vele, de a helyedben azért felkeresnék egy gyereknőgyógyászt.
2013. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem fáj. Feltétlen fel kell keresnem a nőgyógyászt? Anyukámmal nem nagyon szeretném megbeszélni az ilyen dolgokat... Nem szeretném, hogy idegeskedjen. AZ nem lehetséges, hogy a szűzhártyám szakadt át, és abból lóg ki egy darab? Ilyet is olvastam.
2013. aug. 14. 21:53
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
De érzel ezzel a húsdarabbal vagy érzéketlen? Nem lehet, hogy csak egy nagyobb vércafat? (bocs.)
2013. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem fájt ha hozzáérek, én ezt egy vékony húscafathoz hasonlítanám. Mert ha hozzáérem és erősebben összenyomtam, éreztem, hogy nyomok valamit ott lenn, de fájdalommentesen, esetleg tényleg, nagyon pici fájdalommal.
2013. aug. 14. 22:12
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Tehát akkor az biztos, hogy a tested része. Mert akkor szerintem a szűzhártya lesz. Menj nőgyógyászhoz, mert ha ilyen csúnyán szakadt, akkor be is gyulladhat (meg aztán ne lógjon ott...), és ne aggódj, a nőgyógyásztól nem kell félni :) A felnőtt nők életének a része, hogy mennek hozzá minden évben.
2013. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Ja, és később esetleg problémákat is okozhat (szexnél) egy ilyen szűzhártya maradvány. (Előző vagyok.)
2013. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Egyenlőre még várok, hátha visszahúzódik!
2013. aug. 14. 22:59
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem a kisajkad?
2013. aug. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Tök fölösleges ezzel dokihoz menned, vissza fog huzódni!
2013. aug. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!