Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szeretkezésnél hozzáér a...

Ha szeretkezésnél hozzáér a pénisz a méhszájhoz, és fáj, picit olyan nyomó érzés és nagyon kellemetlen, feszít, akkor tuti, hogy van valami bajom, vagy ez normális?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
igen az kellemetlen. ne legyne olyan heves a partnered és akkor nem fog fájni.
2013. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy időben hasonló fájdalmat éreztem szex közben. Több orvosnál jártam, kb 2 évig fájt. Mindegyik azt mondta, hogy nem nőgyógyászati probléma. Utólag kiderült, hogy méhszájsebem volt, és ez okozta. Nálam későn derült ki, és baj lett, úgyhogy szerintem nézesd meg magad, hogy még időbe tudj tenni ellene ha fertőzésről vagy méhszájsebről van szó.
2013. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi lett a baj? És ez milyen vizsgálattól derül ki? Mert akkor szeretnék konkrétan olyat kérni. Volt gyulladásom, de az kezelve volt, elmúlt, ezért csodálkoztam, hogy ott legbelül fáj.
2013. aug. 15. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt régebben bizonyos pózokban, de én tudtam, hogy méhszájsebem van. Amióta a rákszűrés eredménye miatt megműtöttek és kivágták azt a részt már nem érzek semmilyen fájdalmat. Azt hozzátenném, hogy a sebbel nekem hirtelen nyilalló fájdalmam volt.
2013. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is csak azt tudom mondani, hogy a méhszájsebből rák lett amire már fájdalmassá vált. Sima citológiára menj, és nézesd meg, van-e méhszájsebed. Azért mielőtt nagyon megijednél, egyrészt ez a fajta rák simán gyógyítható, másrészt nem biztos, hogy veled is ez van.
2013. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De voltam nőgyógyásznál, neki ezt látni kellett volna nem? Csak egy sima gyulladást állapított meg.
2013. aug. 15. 23:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, szerintem normális. Rákszűrésnél kiderül ha baj van.
2013. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!