Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Multkor voltam nögyogyasznal...

Multkor voltam nögyogyasznal huvelygomba miatt, felirt 2fele gyogyszert, es a 6 napos kezeles utan kb 2 hetig nem is volt semmi gond. Erre most ujra kijött. Muszaj elmennem megint a nögyogyaszhoz, vagy eleg ha megkerem a haziorvost hogy irja fel?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha antibiotikumot írt fel akkor keresd fel újra mert van, hogy az már nem használ még egyszer. Én azért inkább nőgyógyászhoz mennék.
2013. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Partnered is kezelni kell.
2013. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincsen partnerem.
2013. aug. 15. 18:00
 4/6 anonim válasza:

Hónapokig jártam nőgyógyászhoz hüvelygomba miatt. Mindig ugyanazt a gyógyszert írta fel, csak egyre erősebbet. Legutolsó alkalommal mikor távoztam, az asszisztens csaj azt mondta három hónap múlva úgy is találkozunk. Olyan ideges lettem. Direkt úgy kezelnek, hogy visszajöjjön, nekik meg legyen pénzük.


Elmentem az STD ambulanciára. Kiderült, hogy nem is volt gombám, felírt ott az orvos egy antibiotikumot, azóta semmi bajom.

2013. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos utolsóval egyett kell értenem. Az orvosoknak az a jó, ha minél többször mész hozzá.
2013. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Négyes vagyok megint. Ha érdekel az STD ambulanciáról pár dolog, mit csináltak, mit írtak fel, mire kell odafigyelni akkor írj privit. De azt ide is leírom amiket elmondott nekem az orvos, hogy másoknak is hátha tudok segíteni.


-Tampont ne használjunk. Ha mégis, nagyon rövid időn belül cseréljük. Estére egyáltalán ne rakjunk be tampont.

-Tangát kerülni. (Azóta én is kidobáltam az összeset. Szereztem be szexi francia bugyikat. Sokkal kényelmesebb és a barátomnak is jobban tetszik :))

-Baba tusfürdő (három hónapja azt használom, tényleg jók)

-Törölközőt és ágyneműt gyakran mosni 60 fokon, más törölközőjét ne használjuk.

2013. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!