Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog már megjönni? :D

Mikor fog már megjönni? :D

Figyelt kérdés
13 éves vagyok már akit csak ismerek az osztálytársaimat is már majdnem mindenkinek megjött... és akk kérdezik h na és neked van-e már?? én meg hátt még nem ők meg de hátt mért nem?? és egyfolytába ezzel nyaggatnak :p am már szőrősödök már nemtudom pontosan mióta de már jó régóta kb 1-2 éve meg a mellem is egy darabig elkezdett nőni de az is aztán megállt most nem is nől tovább nemtudom azzal is mi a fene van :/ am 13 éves vagyok, halottam hogy ilyen evés dolgok miatt nem jöhet meg h nem eszek eleget de hát ez rám teljesen nem igaz mert én egy csomót eszek mindig és mégis vékony maradok egyszerüen nem hizok akármennyit eszek (ez is rejtély miért nem hizok ha egyfojtába eszek) naponta 4-5-ször de van h többszr is nassolni igaz nem nagyon szoktam mert nem nagyon rajongok a csokikért de pontosan 42.6 kiló vagyok most mértem és 182 cm (am igen elég magas vagyok :D) szoval nem értem mér nem jön már meg meg nincs semmmi stresszes problámám sem tök nyugodt vagyok mindig XD
2013. aug. 20. 21:44
 1/9 A kérdező kommentje:
nektek hány évesen jött meg???
2013. aug. 20. 21:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 14 évesen jött meg és nálunk is ment a "fúúú neked nem jött meg de ciki" műsor. Hidd el nekem ,addig jó amíg nem jön meg, csak a baj van vele, fáj, néha ideges vagy tőle... meghát 5 napig vér folyik belőled ott lent, egyáltalán nem kellemes. Nem attól leszel nagylány hogy megjött neked, ha meg kérdezik, nyugodtan mondhatod szerintem hogy igen, nem tudják ellenőrizni, lehet hogy ők is hazudnak.
2013. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
182 centihez nagyon kevés a 42,6 kiló!!! Nincs is testzsírod!
2013. aug. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

úramisten... 182 centihez 42 kiló?! én 159 centi magasan voltam 44 kiló és mindenki izélt, hogy milyen vékony vagyok, majdnem anorexiás!

egy lánynak akkor jön meg, ha tömege legalább 17%-át zsír alkotja. de neked? így olvasva max a szemhéjadon lehet zsír... csodálkozol, hogy nem jön meg?

amíg el nem éred a normális súlyt, nem fog megjönni! tapasztalat! nekem szinte egyből megjött, ahogy felhíztam a normálba! (akkor 162 cm és 48 kg voltam) de neked sokkal többet kéne felszedni, nagyon sokat.

és nem a nastól hízol. hanem a főétkezések mértékétől és magától a kajáktól.

15L

2013. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ok DE nem akarok sokat hízni max az 3 kió többet nem fofok mindig is vékony alkat voltam nem fofok meg nem is akarok egy kicsit sem dagadtt lenni!!! de akkor kb mennyi kilónak kéne lennem??? de hátt a barátnőm is nagyon sovány igaz kicsit alacsonyabb mint én de ő is elég vékony mégis má mióta megvan neki.... akkor ezt most nem értem.. pedig ő ugy eszik.. amikor ottalszok nála egész nap éhezem én meg nem akarom neki mondnai hogy hátt aggyon má kaját! kb reggelire eszik max 1 kiflit meg tejet de ezzel már tele van napközbe egy popcornt estére meg valami tejeskávét és nem értem hogy nem lesz éhes???? én nekem reggelinél KeVés a kaja XD má alig várom hogy hazaérjek és teleegyem magam!!
2013. aug. 23. 11:07
 6/9 A kérdező kommentje:
*kiló *fogok
2013. aug. 23. 11:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem! Te beszélsz dagadtságról? Rettenetesen kevés a 42,6 kiló 180 centihez! Legalább 65 kilónak kéne lenned ehhez a magassághoz! A teljes súlyodnak minimum 17%-a zsírból kell, hogy álljon!
2013. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

..Nem attól függ hogy mikor jön meg hogy mennyit eszel!! o.O te jó ég

én is 13 vagyok féléve jött meg kb.

ezek hormonális dolgok :) szőr hónalj, hüvelynél és mell növekedése de a hormonok játszák a legnagyobb szerepet

várd ki! a többiek levannak szarva mit gondolnak :)

én is az utolsók között voltam egyszerre jött meg kb barátnőmmel és csak egy lánynak nem jott meg márcsak és? egyszer mindenkinek megjön :)

2014. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves előző, nagyon tudatlan vagy. Végül is, mit lehet várni egy 13 évestől...
2014. ápr. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!