Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyen belül nem sokkal,...

Hüvelyen belül nem sokkal, egy fájdalmas pattanás szerű csomó, miez?

Figyelt kérdés

Most jött ki tegnap estére,fáj a pisilés, és ha hozzáérek a hüvelyem körül. Ilyen pattanás szerű lehet érintésre, de fáj, és nem sokkal ahogy berakom az ujjam a hüvelyembe, ez mitől jöhet ki, volt valakinek ilyen?:O

Lehetséges okok:

-Nem rég próbáltam felnyúlni magamban,mert fájdalmas ,és próbálgattam,hogy tágul-e.

Más nem lehet, illetve a fogam volt begyulladva, amiről rámehetett valami gyulladás, a fogamról már lement.

Ezek a lehetséges okok,rákerestem mi lehet,de semmit nem találtam róla.

Valaki?


2013. aug. 21. 22:50
 1/9 A kérdező kommentje:

Épp a kérdésem alatt beleolvastam a kérdésekben.

Lehet ciszta-ami akkor begyulladt, de nem cseresznye nagyságú még véletlen sem, hanem pici kb 1-2 centi közötti lehet,nem túl nagy.

Esetleg nekem is az, ami egy másik kérdésben,hogy alváskor tangát használok,és bevág.

Nem igazán tudom, de még csak 1napja van ott,azért megvárnám mi lesz vele,és nem futnék egyből fogorvos után,most meg nőgyógyászhoz:s

2013. aug. 21. 22:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Találgatni nincs értelme. Menj orvoshoz, mert biztosat csak ő tud mondani.
2013. aug. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyelőre fölösleges szerintem orvoshoz menned, elég sok minden okozhatja azok közül, amit felsoroltál.

Tangát semmiképpen se hotdjál éjszaka, de igazán nappal sem ajánlot.

2013. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Beszéltem anyuval is, mivel neki van nőgyógyásza, 16évesen nekem még nem volt rá szükségem, így bármi lenne, tudnánk hova menni. De ahogy a második is írta, nem futunk.

-Mostanában nagyon sokat biciklizek

-Bekellett szednem egy doboz augmentint naponta 3-at.

-francia, vagy tangába alszok ami bevág

-Most már az egész puncim fáj, mert a csiklóm felett is kijött egy pont ilyen, ami pont így fáj, ez a mirigy gyulladás,pedig csak ott a hüvelyen belül lehet

-Nem nőtt dió nagyságura, alig 2 nap alatt,még mindig akkora amekkora volt tegnapelőtt

-nem rég borotválkoztam is

-és nem rég próbáltam felnyúlni is, előtte meg még nem próbálgattam a dolgot

-esetleg amikor olyan bugyi van rajtam, amin pl: 'terpeszben' szabad,és nem takarja, meg is csíphette valami.


Rengeteg oka lehetne, és még egyből nem futnék orvoshoz, picit várok, hogy nő, javul,jobban fáj, kevésbé fáj... Aztán meglátjuk.

2013. aug. 22. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha fáj, akkor mire vársz? Jobb lenne előbb elmenni, és akkor megnyugodnál.
2013. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Fáj picit igen, pl: pisiléskor. De nem szeretnék egyből rohanni, mert gyulladásban van az egész, narancssárgát pisilek,és fáj a pisilés. Szóval ezek a valamik,gyulladás miatt jöttek ki. Ha nem múlik a gyulladás,akkor elmegyek, de addig valahogy szeretném elkerülni :s.

Mindig-minden orvossal így vagyok :s De ez a nőgyógyász, még idegenebb..

Majd írok 3-4 nap múlva,hogy akkor javult-e, megyünk-e.

Lehet kellene megint rá gyulladás csökkentőt szednem, vagy pedig csak úgy ahogy anyu mondta,már becsapós az idő,és mindig minden kőre/padra/földre/fűbe leülök,és felfáztam...

Kiderül majd pár nap múlva.

2013. aug. 22. 19:31
 7/9 A kérdező kommentje:

Leírom,hogy mostanra,hogyan vagyok.

Alig 2-3 nappal ezelőtt kijött még több csomó,mindenhol.

Bekentem canestennel, rá egy napra pedig kamillás vizbe fürödtem,rá már 1 nappal nem fájt a pisilés,pedig előtte a hüvelyem majdnem szétszakadt úgy fájt.

Most már azóta nem is kenem,de nem is fáj ülésnél sem. Szóval,ha valakivel ilyen lenne, és nem szeretne egyből orvoshoz menni,ezt tudom ajánlani.

Főleg,hogy most közbe megjött,és 5.napja van, nem is tudtam volna,de mire elmúlik remélem ma estére már, addigra már nem is kell orvoshoz mennem.

Szóval ezért emeltem ki a kérdést, meg ha valaki rákeresne, és kidobná a kereső, akkor én így alakultam,orvos nélkül,házilag.

2013. aug. 27. 17:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Még lehet, hogy aktuális a gond, mert a narancssárga vizelet azt jelenti, hogy vér van a vizeletedben. Ez felfázás jele, amire célzott antibiotikum kell, de sürgősen.
2013. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen,de mivel megjött,és nem tampont használok,így nem látom,hogy sárga-e. Jelenleg véres,de a felfázás az még teljesen igaz, mert pisiléskor még csíp.

Csak maga a csomó,ami rettentően fájt, elmúlt szerencsére. Ez a felfázás, pedig már a másik,amit kikezelek valahogy,de már 123szor fáztam fel életemben:D. Szóval, ezzel talán nem lesz gond, de ilyen csomók még csak most jelentkeztek

2013. aug. 27. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!