Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Nektek mennyi...

Lányok, nők! Nektek mennyi idő telt el az első és a második menstruáció között?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap előtt kellett volna másodszor megjönnie.... Persze tudom, hogy az első és a második között akár több hónap is kimaradhat, de mégis... Nektek milyen hamar jött meg? És honnan fogom tudni, hogy meg fog jönni? Köszi előre a válaszokat :)

2013. aug. 21. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

szia, nekem ha jól emlékszem kb másfél hónap volt.utána 2 hónapig kimaradt..elég összevissza jött sajna.

'Felszerelés'..betét, csrerebugyi indig legyen nálad, ha mész valahova, ne érjen meglepetés ezügyben, a kezdeti időszakban tényleg kiszámíthatatlan, aztán később majd kialakul neked is és az is, hogy mik az előjelei..nekem pl. fejfájás, ingerlékenység, a majdmeghalokegykiscsokiért -érzés :D

2013. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 hónap, egyszer kimaradt !

lehet hogy lesznek jelei, de lehet hogy teljesen váratlanul, még az elején ilyen :)

14L

2013. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy egész nyár kimaradt. Nem bántam egyáltalán mondjuk :D De aztán nem sokkal beállt szépen. Mikről fogod tudni, hogy megjön? Érzékeny, duzzadt a cicid, csokihiányod van plusz nekem szokott fájni a derekam előtte.
2013. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, örülnék a további válaszoknak is. :)
2013. aug. 22. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
4 hónap.
2013. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem azt hiszem 41 vagy 51 nap.. nem pontosan emlékszem, már több, mint 3 éve volt. :)

13/L

De ilyenkor normális a hosszú kimaradás, és nekem 3 év után még mindig nem rendszeres. :)

2013. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3,5 hónap telt el az első 2 között. 4 hónap pedig a 2. és 3. között.
2014. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!