Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aloe Vera Gelly-ből ( zöld...

Aloe Vera Gelly-ből ( zöld krémből) álltólag lehet hüvelykúpot készíteni a krém már megvan már csak azt szeretnémm tudni, hogyan készítsem el?

Figyelt kérdés

Kb 5 éve küzdök már állandóan visszatérő gombákkal és fertőzésekkel, az égvilágon már mindent kipróbáltam, havonta jártam nőgyógyászhoz, rengeteg pénzt kidobtam az ablakon mindenféle kenceficére meg kúpra, nem hordok műszálas bugyit, mindig forró vízben mosom őket, mégis a nőgyógyászok által felírt kezelések hatása kb egy hétig tartott és megint visszajött a folyás. Valószínűleg ezek a csodálatos gyógyszereknek köszönhetem hogy teljesen felborították a hüvelyflórámat. Minden nap tisztasági betétet kell használnom különben teljesen szét ázok, már úgy érzem ez teszi tönkre az életemet. Kellemetlen szagú kényelmetlen és kínos is.


Azért írom le ezeket, hogy megkíméljem a fáradságtól az olyan hozzászólókat akik kioktatnának, hogy miért nem fordulok orvoshoz ilyen hülyeségek helyett...Se pénzem se türelmem,kedvem nincs még egy dokihoz aki semmit nem csinál. Nemrég olvastam hogy ugyanilyen problémákkal küszködőknek ez az aloe vera kúp segített. Már csak ebben bízok, hátha nekem is segít...



2013. aug. 23. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
miért nem próbálod ki az Alkagin hüvelykúpot?:) nem csodakúp meg csodaszer, de nekem használt. Régen lehetett kapni, de én 1-másfél éve nem láttam, most viszont lehet kapni újra :) gyógynövény alapanyagú, semmi más humbuk nincs benne.
2013. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ahsználtam annó d enem ettől mult el. nálam 2 év után kiderült hogy candida és a diéta és egy agressziv gyógyszeres kezelés segitett ami bakteriális fertüzésre volt. Egyébként én ugy csináltam a kúpu hogy egy folpack-ba nyomtam ugy 2 vm hosszan egymásra két csikot, kicsit megsodortam és beraktam a mélyhütőbe. Este tedd fel már ágyban fekve és utána ne kelj el, sajonos hamar felolvad és kiolyik egy része. Tenyésztést csináltak már neked? csak emrt több féle gomba van, mondom engem is sima hüvelygombára kezeltek aztán kiderült hogy nem az hanem candida. az pedig diéta nélkül nem mulik el.
2013. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hello! az Alkagin csak ezekkel foglalkozik ( legalabb is a facebook oldalan ) ez esetben erdemes oket figyelni es hasznalni, egyetertek az elsovel. Radasul jotekony hatassal vannak a normal huvelyflorara.
2013. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen lehet belőle. Van olyan ismerősöm, aki a propoliszos krémből csinált ugyan így kúpot, neki az vált be.Érdemes lenne mellé még a stabilizált Aloe Vera tőzegáfonyás változatát innod és a Firsttel fújnod. Akitől a zöld krémet vásároltad ezeket is el tudja mondani, hogy miért és mire jók.Mielőbbi jobbulást!
2013. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Páromnak candidája volt, és ettől meg a diétától múlt el. Mást nem használt csak amit a nőgyógyász javasolt. Ezt is ő mondta.


Tudom kicsit fura megoldás, de ha nem akarod azt a hideget (fagyasztott gélkúp) bedugni, akkor ha kifőzött fecskendőbe töltöd és azzal juttatod be, az talán valamivel kellemesebb. Mi így csináltuk.


Jobbulást!

2013. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És amit más is írt. Belsőleg is mindenképp használj valamit, a diéta is fontos főleg a tejes cuccok.
2013. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és azt hogyan tudhatnám meg hogy nekem candidám van-e? Nekem kell szólnom a nőgyógyásznak hogy vizsgálja ki? :S Csak mert ha 30szor nem voltam már akkor egyszer se, mindig elmondom hogy nem használ semmi mégis ugyanazokat a hülyeségeket írkálja fel amik előtte se segítettek max két napig... és már négyféle nőgyógyásznál voltam mindegyik ugyanazokat a szokásos semmitérő vackokat adja, és oda se figyelnek arra amit mondok... volt amelyik szószerint oda mondta hogy "én ezzel nemtudok mit kezdeni". elegem van nagyon...
2013. szept. 2. 15:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Valamikor a gyógyszertárak készítettek kúpokat . Ehhez egy műanyag forma van. Kérdezz meg egy gyógyszerésztől hol szerzik be
2013. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyors kúp formázás

Nekem a következő formula vált be: folpackkal kibéleltem egy kb 8x 12 cm-es dobozkát (ez nekem éppen egy szögletesebb vajas? töpörtyűkrémes? műanyag dobozka volt). Annyira, hogy a fólia túlérjen a peremén. Aztán a langyosféle masszát beleöntöttem a dobozba. Itt jön az az összefüggés, hogy a doboz mérete akkora legyen, hogy az elterülő massza kb 8-10 mm vastag legyen. Aztán megdermedni hagytam, de csak amolyan kemény vaj keménységűre, hogy amikor késsel darabolom, ne szilánkosra törjön! Szóval a kilógó fólia segítségével kivettem, az egészet rá egy papírlappal takart deszkára (ugye alatta még mindig ott volt a fólia.


Darabolás: kis ügyesen akkora hasábokat vágtam, amilyen vastag lett a massza. Ugye így 10-12 db hasábom lett, de ezek még hosszúak, úgyhogy megfeleztem őket, Így kaptam 24 db kúpnak még nem nevezhető kis (kb. 1x1x4 cm-es) hasábot. Ekkor fogtam és mindegyiket szorosan egy megfelelő méretű folpack darabkába csomagoltam, a két végén a fóliát megsodortam (úgy mint a szaloncukornál látjuk és az egyik végét egy kis kézmeleg segítségével megpuhítva szép kis kúpformára igazítottam. A két tenyerem között az egészet megsodorgatva a hasábok élei is eltűntek és voilá... kész is lett a kúpocska. Így higiénikusan egyenként becsomagolva, bevetésre készen vissza a hűtőbe és ott várhatják a sorukat.

2013. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fecskendővel való bevitel a legegyszerűbb. Csak nagyon figyelj oda a tisztán tartásához.

A párodat is kéne kezelni egyidejűleg. Valamint, hogy vissza ne fertőződj, nagyon fontos, hogy a szeretkezés csakis óvszerrel történjen!

2013. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!