Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha megjött az...

Mit csináljak ha megjött az első menstruációm, de csak világosbarna? 11L

Figyelt kérdés
Ez biztos hogy az első menzesz.Mert nemrég vérzett az orrom és direkt nem dobtam el a ruhát amit oda tetem az orromhoz,ha nem kinhagytam az udvaron.Másnapra megnéztem ,de egy kis viz ráment és elkenödött.Olyan volt a bugyim is ,olyan világossbarna ,mint a rogyon.Akkor ez az első volt sztem meg más is mondta hogy igen.Szerintetek?Amúgy a világosbarnázás 4 napig tartott.

#Világosbarna menstruáció
2013. aug. 23. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert vilagosbarna, mert nem volt akkora a mennyisege, h friss verkent tavozzon, hanem mire kiert megalvadt. :) Nyugi,majd a kovetkezo vagy az azutani mar normalis lesz! Ido mire beall.
2013. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Neked mire jött meg a 2.?
2013. aug. 23. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Huuu mar nagyon regen volt, nem emlekszem! :) csak arra h eloszor nagyon ossze-visszasag volt! Sot volt olyan kepzeld h masfel hetig megvolt, orvoshoz kellett mennem! :(Persze ez 100000bol1, de van mindenfele, osztalytarsamnak utana tobb honapig nem volt semmi. Szal nyugi, ne idegeskedj, majd jon! :)Es azt fogod kivanni h milyen jo volt mikor meg nem volt! :D
2013. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm hogy vissza irtál!Tudom hogy rossz olvastam mindenhol és anyukám is mondta!Tudsz valami betét márkát ajánlani?
2013. aug. 23. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Libresse, es a Naturella termekei a legjobbak! :)
2013. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kiprobálom őket!
2013. aug. 23. 19:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még vélemények!:) :D
2013. aug. 23. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!