Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Sikó László (Miskolc) jó...

Dr. Sikó László (Miskolc) jó orvos? Mit tudtok róla mondani?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 10:05
 1/3 anonim válasza:
Igen! Nagyon jó orvos, én hozzá járok, nála szültem! Csak ajánlani tudom! Lelkiismeretesen végzi a munkáját!!!
2010. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Leírom ide is, hátha valakinek segítség:


Nekem jó tapasztalatom van vele kapcsolatban. Kulturált, modern, klimatizált váróterem és rendelő a belvárosban. Interneten bejelentkeztem hozzá, kb. 10 percet kellett várnom. Behívtak.

1/ A Doktor Úr leültetett és kikérdezett.

2/ Kenetet vett és azonnal látta, hogy gyulladásom van (nem kellett heteket várni az eredményre, hogy vmit is észrevegyen, de az eredményt majd email-ben küldi azért.)

3/Megvizsgált, kérdezte fáj-e itt-ott.

4/Megultrahangozott (kifejezetten ezért mentem!, hogy lemérje a méhemet, mert évekkel ezelőtt felmerült, hogy túl kicsi, de azóta sem volt hajlandó egy orvos sem megmérni), odafordította nekem a monitort és megmutatott mindent, megnyugtatott. Felöltöztem.

5/Ismét leültetett. Írt a gyulladásra kúpokat, elmondta részletesen melyiket mikor hogyan használjam.


Ezért fizettem 15 ezret. Lehet soknak tűnik, de végre valaki rám figyelt és azt csinálta amit én kértem, sőt többet is (mert ingyen megcsinálta a rákszűrést, kérés nélkül). Én csak ajánlani tudom!

2015. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem nem volt vele jó tapasztalatom.A stílusa se jött be, szakmailag meg pláne. Drága is.

Azt mondta természetes úton soha nem leszek terhes. Elmentem másik dokihoz, aki azt mondta, szerinte ez nem így van. A következő hónapban terhes lettem természetes úton. Ennyi! Van, aki nagyon dícséri. Biztos megvan rá az okuk.

2017. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!