Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent a barna színű folyás?

Mit jelent a barna színű folyás?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, még nem jött meg a menstruációm és még szűz vagyok, de pár napja észrevettem, hogy barnás színű folyásom van. Mitől lehet ez? Nem fáj, nem viszket csak még is aggasztó... Ha valaki tudja mitől van akkor elmondaná, hogy hogyan lehet gyógyítani?

2013. aug. 23. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Barna folyas:) par nap es menstrualni fogsz
2013. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor nem kell semmi rosszra gondolnom? :O
2013. aug. 23. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kellemetlen szagú és semmi tüneted nincs, akkor nem kell rosszra gondolnod, csak ahogy az első válaszoló is írta, hamarosan menstruálni fogsz.
2013. aug. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
semmi bajod meg fog jönni haamarosan, hordj magadnál betétet és vltó bugyit hogy ne érjen kellemetlenség na meg ahsználj tisztasági betétet addigis.
2013. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oke, koszi mindenkinek a valaszt:) es a barna folyasomtol kezdve hany nap utan jon meg kb?
2013. aug. 24. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lehet tudni de valóüszinüleg pár héten belül lehet akár a peteérés jele is azután kb 2 héttel jön meg a menstruáció. demivel neked még csak most kezd beindulni igy akár lehet még pár hónapi is mire megjön, de valószinübb a pár hét.
2013. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) már nem barna hanem már piros, szóval már megjött :D
2013. aug. 24. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!