Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a menzim?

Normális a menzim?

Figyelt kérdés
Minden menstruációm előtt 2 nappal kb görcsölni szoktam, de most semmi se volt előtte és pár órával (2-3) kezdtem el görcsölni, hogy "mingyár megjön". A vérzés közben ugyanúgy görcsöltem véreztem mint mindig (színe, állaga, mennyisége), talán egy kicsit többet. Ez mitől lehet, hogy most nem görcsöltem előtte már 2 nappal? Lehet, hogy terhes vagyok? :O :/

2013. aug. 24. 22:28
 1/2 minipiglet válasza:

nem valoszinü, hogy terhes vagy. van rá okod amugy félni?

simán változhat bármikor, hogy mitöl görcsölsz és mikor, mennyire. nyugi nem para :)

2013. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a menzim előtt pontosan 9 nappal voltam együtt a pasimmal. És most hányingerem van, fáj a fejem, álmosabb vagyok mint szoktam lenni... Aug 4.-én jött meg és júl 26-án voltunk együtt. A ciklusaim átlag 35 naposak ha ez segít... Nem volt orgazmusom egyáltalán tehát extra peteérés kizárva, szerinted/szerintetek attól lehet még baba? :(
2013. aug. 24. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!