Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehet kezelni az égő,...

Mivel lehet kezelni az égő, viszkető, fájó bőrpírt a puncimon?

Figyelt kérdés
Barátommal távkapcsiba vagyunk,ő 23 éves,én 18 éves lány vagyok.Szóval nyáron amikor júliusban itt volt egy hetet,akkor nem szeretkeztünk (am is csak gumival szoktuk),szóval miután elment akkor már másnap viszketett a puncim állandóan,azt hittem majd elmúlik...most augusztusban is lent volt egy hetet,amikor itt volt akkor elmúlt lassacskán a viszketés meg minden baj,de mikor elment újra "megjelent"..Mi ez?NORMÁLIS TANÁCSOKAT!!! (

2013. aug. 27. 09:57
 1/7 anonim válasza:

Szerintem hüvelygomba. Bár, ha hozzá sem ért, akkor nem tudom, hogyan lehet. Ha mással nem csinálod persze.

Nőgyógyász ír rá kenőcsöt, gyógyszert, ajánlom, hogy keresd fel.

2013. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Babakrém?? Amúgy köszönöm!
2013. aug. 27. 10:03
 3/7 A kérdező kommentje:
És nem csinálom mással.
2013. aug. 27. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel védekeztek? Mert lehet allergiás reakció. Lehet magára a gumira. A keverék gyártónként változhat így valamelyik gyártóra vagy típusra lehet allergiás reakció. HA nem gumival védekeztek akkor a pharmatexre is lehet, ha azt használtok. Előfordulhat az is, hogy ha nem gumiztok és nem védekeztek, hogy a pasidra vagy. A kémhatása a farkának okozhat ilyet, bár ez elég ritka! Vagy ha te nem is mentél félre, pasid lehet máshova is belógatta, ahova nem kellett volna és összeszedett valamit amit tovább adott neked. :S Remélem az utsó lehetőség nem játszik!
2013. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A babakrém szerintem nem fog használni.

Igen, lehet, hogy latex-allergia, vagy a különböző síkosító anyagokra vagy allergiás, és nekem is eszembe jutott, hogy a pasid összeszedett valakitől valamit. De azt írtad, hogy "itt volt egy hetet,akkor nem szeretkeztünk (am is csak gumival szoktuk),szóval miután elment akkor már másnap viszketett a puncim állandóan"

Szóval, hogy úgy kezdett viszketni, hogy nem is szexeltetek...

2013. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy megcsalt,hűséges típus.Elfelejtettem írni hogy augusztusban szeretkeztünk,akkor a durexből azt a gyümölcsöset használtuk.Az előtt meg durex Love-t jah és Durex Play síkosítót is használtunk most augusztusban (előtte sohase).Valamilyen kenőcs amit boltban be lehet szerezni esetleg?De érdekes módon amikor itt volt akkor 1-2 nap alatt elmúlt a viszketés :S
2013. aug. 27. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet esetleg gombás fertőzés?

Ha igen, akkor Canesten segíthet rajta, gyógyszertárban vehetsz vény nélkül.

2013. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!