Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 éves vagyok és megmutattam...

11 éves vagyok és megmutattam anyukám ak a fehér folyást a bugyimon erre ő azt mondta hogy majd elmegyünk az orvoshoz De szerintem erre semmi szügség mert rendes a színe meg minden Akkor szerintetek miért kell mennem?

Figyelt kérdés
És ha igen mit fog csinálni az orvos?

2013. aug. 27. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Az orvos valószínűleg mintát fog venni a folyásból amit elküld kivizsgálásra. Másra nagyon ne számíts...... és nyugi nem fog fájni egyáltalán :)
2013. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ugyr nem néz meg 'azon' a helyen???
2013. aug. 27. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Másképp nem fog menni a mintavételezés, de mivel ő egész ilyesmit nézeget, hidd el, a legkevésbé sem kíváncsi a tiedre, csak orvosi szemmel.
2013. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dehogyis nem nézi meg!


Keressetek női orvost, ha már mindenképpen el akartok menni.

2013. aug. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha elmentek, akkor legalább biztosat fogsz tudni az orvostól, és ha nincs baj,-remélem, hogy így lesz,-akkor legalább Anyukád is megnyugszik és Te is.
2013. aug. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Teljesen fölösleges ezért orvoshoz mennetek, hiszen ez normális dolog!

Ha anyukád mégis hajthatatlan lenne, akkor gyerek nőgyógyászhoz menjetek és női dokit keressetek, mert azért az kevésbé "ciki".

2013. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ezért orvoshoz menned, hiszen semmi bajod sincs!


Ha nem tudod anyudat lebeszélni, akkor gyerek nőgyógyászatra menjetek, ahol nagy valószínűséggel női orvos van. Meg fog vizsgálni mindenképpen "ott alul is", és mintát is fog venni a hüvelyváladékból.

2013. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs büdös szaga,viszketés egyebek,akkor ez normális,csak a hormonjaid kezdenek jobban termelődni,ami egy természetes velejárója a serdülésnek.Ha mindenképpen menni kell,gyermek nőgyogyit keressen neked mindenképpen.Vigyél egy bugyi mintát is,mert értelmesebb nőgyógyász a tünetek alapján nem esik neked.
2013. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. aug. 28. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!